Survivor 2017 için efsane futbolcu Ronaldinho iddiası!

Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017 programıyla ilgili olarak flaş bir iddia gündeme geldi… Bir dönemin efsane futbolcusu Ronaldinho, geçtiğimiz günlerde İstanbul’a bir futbol okulu...

2
2

Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017 programıyla ilgili olarak flaş bir iddia gündeme geldi…

Bir dönemin efsane futbolcusu Ronaldinho, geçtiğimiz günlerde İstanbul’a bir futbol okulu açmak için ziyarette bulunmuştu.

Ünlü isme, İstanbul’da menajer Ümit Akbulut eşlik etti. İstanbul’a ayak bastığı günden bu yana basının yoğun ilgisine şaşıran Ronaldinho, ilk gün soluğu Nusret’te almıştı. Ardından çeşitli televizyon programlarına ve gazetelere röportajlar veren ünlü isim, yöresel Türk yemeklerinin de tadına bakmadan dönmedi. Efsane isim, Türk çayını da içmeyi ihmal etmedi.

Acun Ilıcalı’dan teklif gitti mi?

Ronaldinho ile ilgili olarak sürpriz bir gelişme daha yaşandı. Yıldız ismin Survivor programı için Acun Ilıcalı’dan bizzat teklif aldığı iddia edilmişti. Bu konuya menajer Akbulut açıklık getirdi.

‘Survivor’a o da sıcak bakıyor’

Akbulut, iddiaları doğrulayarak, Ilıcalı’dan böyle bir davet aldıklarını ve Dominik Cumhuriyeti’nde onları ziyaret edebileceklerini söyledi. Akbulut ayrıca Ronaldinho’nun da bu duruma sıcak baktığını sözlerine ekledi.

In this article