Songül Karlı ile Metin Yüncü boşandı

Mayıs 2012’de sunuculuğunu üstlendiği izdivaç programının canlı yayınında Metin Yüncü ile evlenen Songül Karlı boşandı. Sevgilisi Metin Yüncü’den canlı yayında evlenme teklifi alan Songül Karlı, teklifi kabul ederek...

2
2

Mayıs 2012’de sunuculuğunu üstlendiği izdivaç programının canlı yayınında Metin Yüncü ile evlenen Songül Karlı boşandı.

Sevgilisi Metin Yüncü’den canlı yayında evlenme teklifi alan Songül Karlı, teklifi kabul ederek büyük bir aşkla Metin Yüncü’yle evlenmişti.2012 yılında ekrana gelen evlilik programının sunucusu Songül Karlı, programında bu kez kendisi nikah masasına oturmuştu.

Tek celsede bitti

Magazin D’nin haberine göre çiftin 5 yıllık evlilikleri tek celsede bitti. Songül Karlı ve Metin Yüncü hakkında daha önce de ayrılık haberleri çıkmış ancak çift iddiaları kesin bir dille reddetmişti.

Bitme nedeni borçlar

Yıllar önce Songül Karlı’nın yaptığı programı haciz nedeniyle bitmişti.Bitme nedeni ise iddiaya göre Songül Karlı’nın eşi Metin Yüncü’nün borçlarıydı. İddiaya göre Songül Karlı ve eşinin satın aldıkları Porsche otomobil yüzünden 512 bin TL haciz gelmişti.

Songül Karlı bir paylaşım sitesinde 2.5 milyon kişi tarafından izlenen ’Songül Karlı Sutyensiz’ videosuyla gündeme gelmişti.

Eşi videoları sildirmişti

Songül Karlı’nın kıskançlık krizleriyle bilinen eşi, ’Songül Karlı sutyensiz’ başlığıyla bir paylaşım sitesinde izlenme rekorları kıran videosunu ekleyen kişiyi bulmuş ve videoyu sildirmişti. Video son zamanların en çok izlenen videoları arasında bulunuyordu.

Gemisine eşinin adını verdi

Bunun yanı sıra kıskanç olduğu kadar romantik bir eş de olan, inşaat ve emlak sektöründe faaliyet gösteren ve gemi sektörüne de el atan Songül Karlı’nın eşi Metin Yüncü, Tuzla’daki bir tersanede yaptırdığı gemisine eşinin adını vermişti.

In this article