Sıla kaza geçirdi! Sıla’nın sağlık durumu nasıl?

Şarkıcı Sıla kaza geçirdi! Ünlü şarkıcı Sıla’nın içinde bulunduğu araçi TEM otoyolunda devrildi. Ünlü ismin sağlık durumu merak ediliyordu. İşte detaylar… Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun da içinde bulunduğu cip,...

8
8

Şarkıcı Sıla kaza geçirdi! Ünlü şarkıcı Sıla’nın içinde bulunduğu araçi TEM otoyolunda devrildi. Ünlü ismin sağlık durumu merak ediliyordu. İşte detaylar…

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun da içinde bulunduğu cip, TEM otoyolunda bir kaza yaptı. Devrilen cip’in içinde bulunan Sıla ve iki arkadaşı yaralandılar. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet Zengin, kaza geçiren ünlü şarkının hayati tehlikesinin olmadığını söyledi. Doktor Zengin, kısa süre gözetim altında tedbir amaçlı tutulacağını ve daha sonra ünlü şarkıcının taburcu edileceğini belirtti.

Sürücü direksiyon hakimiyetini kaybetti

Alınan bilgilere göre, TEM otoyolunda gerçekleşen kazaca sürücü İsmail Serkan Güney, direksiyon hakimiyetini kaybetti ve kaza yaptı. Yoldan çıkarak yan yatan cip’in içinde ünlü şarkıcı Sıla da bulunuyordu.

Sıla, kazadan yaralı kurtuldu

Kazada, araç içerisinde bulunan şarkıcı Sıla Gençoğlu ile Hande Kızıl ve Büşra Sarıkaya kazayı hafif yaralar alarak atlatırken sürücü Güney ise hemen hiç yara almadı.

Hafif yaralanan Gençoğlu ambulansla Düzce Atatürk Devlet Hastanesi acil servisine getirilerek tedavi altına alındı ve gözetim altında tutulmaya başlandı. Kızıl ve Sarıkaya ise hendek Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındılar..

Başhekim konuyla ilgili açıklama yaptı

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Ahmet Zengin, ünlü şarkıcı Sıla’nın kaza sonrası hastanelerini getirilmesi ile ilgili açıklama yaptı. Ünlü şarkıcının sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Zengin, genel durumun iyi olduğunu ve hayati tehlikenin olmadığını belirtti.

In this article