[sam_zone id=1]

Sinan Akçıl’ın yeni aşkı ortaya çıktı

Son dönemde birlikte olduğu güzellerle adından sıkça söz ettiren Sinan Akçıl, geçtiğimiz gün Roman şarkıcı Otilia ile birlikte görüntülendi. Magazin kulislerinde ise yeni bir aşk doğuyor mesajları çoktan...

82
82

Son dönemde birlikte olduğu güzellerle adından sıkça söz ettiren Sinan Akçıl, geçtiğimiz gün Roman şarkıcı Otilia ile birlikte görüntülendi. Magazin kulislerinde ise yeni bir aşk doğuyor mesajları çoktan yayılmaya başlandı.

Sinan Akçıl yurtdışına açıldı

Justin Bieber’ın eski sevgilisi Alexandra Rodriguez’i terk ettiğini açıklayan Akçıl, aradığı aşkı Romanya’da bulmuştu. Akçıl Ebru Şallı’dan ayrıldıktan sonra yurtdışına açıldı.

İlk kez görüntülendiler

Yakışıklı şarkıcı, bir süredir birlikte olduğu Romen şarkıcı Otilia ile ilk kez görüntülendi. Cihangir’deki Hazine’de geç saatlere kadar eğlenen ikili, çıkışta objektiflere yakalandı. Mekândan aynı ciple ayrılan Akçıl ve Otilia, flaşlar patlayınca panikledi. Akçıl eliyle yüzünü gizlemeye çalıştı.

8167270

Gazetecilere izini kaybettirdi

Gazetecileri atlatmak için kuralları hiçe sayıp aşırı hız yapan şoför, Maslak’ta özel bir siteye girerek izini kaybettirdi.

Sinan Akçıl’ın yaşamı

Müzik adamı Saim Akçıl’ın oğlu ve piyanist İdil Akçıl’ın kardeşidir. Müziğe çok küçük yaşlarda başlamış, yaşının küçük olmasına rağmen yaptığı bestelerle beğeni kazanmıştır. Akçıl, şimdiye kadar başta İzel olmak üzere Enbe Orkestrası, Ferhat Göçer, Candan Erçetin, Yaşar, Zeynep Casalini, Mustafa Sandal, Gülben Ergen, Ebru Gündeş, Kutsi, Petek Dinçöz gibi isimlerle çalışmıştır. Hadise’nin Mayıs ayında yapılan 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edip dördüncü olduğu “Düm Tek Tek” şarkısına imza atmıştır.

Aynı zamanda söz ve müzik yazarı

Ayrıca, pop şarkıcısı Hande Yener’in 1 Nisan 2010 tarihinde çıkardığı Hande’ye Neler Oluyor? albümündeki söz ve müzikler Sinan Akçıl’a aittir. Hande Yener’in 13 Eylül 2010’da çıkarmış olduğu Hande’yle Yaz Bitmez albümündeki 10 remix ve “Uzaylı” adlı şarkının söz ve düzenlemeleri de Sinan Akçıl imzalıdır. Sinan Akçıl son olarak Hande Yener’in Eylül 2011’de çıkarmış olduğu Teşekkürler adlı albümündeki şarkıların söz yazarlığını ve bestelerini yaptı.

8167280

In this article