Sinan Akçıl ve Otilia’dan romantik paylaşım

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, şu sıralar “Bilionera” şarkısı ile ünlenen güzel isim Otilia ile birlikte. Sinan Akçıl ve Otilia ilişkilerine dair sosyal medya hesapları üzerinden zaman zaman paylaşımlarda...

1
1

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, şu sıralar “Bilionera” şarkısı ile ünlenen güzel isim Otilia ile birlikte. Sinan Akçıl ve Otilia ilişkilerine dair sosyal medya hesapları üzerinden zaman zaman paylaşımlarda bulunuyorlar. Son olarak ikili, Otilia’nın memleketi Romanya’ya gitti.

Otilia Instagram’dan paylaştı

Burada Akçıl ile birlikte yemek yiyen Otilia, kişisel Instagram hesabından bir de fotoğraf paylaştı. Akçıl’ın elini tuttuğu görülen Otilia’nın bu fotoğrafı binlerce kullanıcı tarafından beğenildi. Güzel şarkıcı, fotoğrafı paylaşırken, “Aşk ve dostluk” notunu da eklemeyi ihmal etmedi.

Love and friendship 💪🏼💪🏼 @andreea_tescu @sinanakcil

Otilia Official instagram (@otilia.official)’in paylaştığı bir gönderi ()

Justin Bieber’ın eski sevgilisi ile birlikteydi

Akçıl’la ilgili olarak geçtiğimiz aylarda bir başka iddia ortaya atılmıştı. Ünlü ismin Justin Bieber’ın eski sevgilisi Alexandra Rodriguez ile birlikte olduğu öne sürülmüştü. Bu iddiaların doğru olduğu, Akçıl’ın Rodriguez’i terk ettiğini açıklaması ile ortaya çıkmıştı. Akçıl, daha önce de Ebru Şallı ile bir birliktelik yaşamıştı.

Öte yandan Akçıl’ın şimdiki sevgilisi Otilia da daha önce iş adamı Cengiz Şıklaroğlu’yla birlikteydi.

In this article