[sam_zone id=1]

O Ses Türkiye’de sürpriz gelişme: Hülya Avşar yeni bölümde

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye programında Hülya Avşar’ın yer alması, akıllara “Sibel Can O Ses Türkiye programında neden yok?” sorusunu getirdi. Bu sorunun cevabı netlik kazandı. Sibel...

1788
1788

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye programında Hülya Avşar’ın yer alması, akıllara “Sibel Can O Ses Türkiye programında neden yok?” sorusunu getirdi. Bu sorunun cevabı netlik kazandı. Sibel Can, hasta olduğundan dolayı bir süre Hülya Avşar devam edecek.

Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlendiği O Ses Türkiye yarışması her geçen gün reyting rekorlarına bir yenisini daha ekliyor.

Türkiye’nin en çok sevilen programları arasında yer alan yarışma programı, yine Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanıyor.

Yayınlandığı günden bu yana sevenlerini ekrana kilitleyen O Ses Türkiye programının bugünkü bölümünde büyük bir sürpriz yaşandı.

O Ses Türkiye yayınlanmadan önce verilen fragmanlarda Sibel Can’ın yerine Hülya Avşar’ın yer alması akıllarda soru işratleri yaratmıştı. Programın sevenleri, “Acaba Sibel Can bıraktı mı?” sorusunun cevabını oldukça merak ettiler.

O Ses Türkiye'nin tanıtımına Sibel Can yerine Hülya Avşar yer aldı
O Ses Türkiye’nin tanıtımına Sibel Can yerine Hülya Avşar yer aldı

Sibel Can O Ses Türkiye programında neden yok? O sorunun yanıtı…

Sibel Can’ın O Ses Türkiye’den ayrılıp ayrılmadığı ile ilgili şu an net bir şey yok. TV8 kanalından ve Acun Ilıcalı’dan konuyla ilgili olarak henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Sibel Can’ın yerine artık Hülya Avşar’ın devam edeceği tahmin ediliyordu ancak gerçek sonradan ortaya çıktı.

Gerçek ortaya çıktı!

Programın yayınlanan yeni bölümünde neden Sibel Can’ın yerine Hülya Avşar’ın oturduğu sonradan öğrenildi. Program başladığı sırada Sibel Can, kişisel Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yaptı.

Ünlü şarkıcı, “#OSesTürkiye’de Hülya Avşar sürprizi var. Bölüme hasta olduğum için katılamadım. Sevgili Hülya, adıma güzel sesler seçti mi, ben de merak ediyorum” şeklinde bir açıklama yaptı.

Hülya Avşar, daha önce de O Ses Türkiye programında yer almıştı. Avşar’dan önce Ebru Güneş programda bulunmuş, Avşar’ın ayrılmasının ardından ise koltuğa Sibel Can oturmuştu.

Acun’dan açıklama geldi!

O Ses Türkiye programının sunucusu Acun Ilıcalı, Sibel Can’ın programda neden yer almadığı sorusuna açıklık getirdi. Ünlü televizyoncu program sırasında, “Çok değerli bir sanatçı şu anda aramızda. Alkışlar Hülya Avşar için… Sevgili Sibel Can özel bir sebepten dolayı bugünkü çekimlere gelemiyor. Bizim de seçim takvimimiz çok yoğun olduğu için mecburen bir hamle yapmamız gerekti. Hülya Avşar’dan rica ettim” dedi. 

Hülya Avşar ise hiç gitmemiş gibi hissettiğini söyleyerek, “Sibelcim kusura bakma” ifadesini kullandı.

İşte o anlar…

Acun Ilıcalı, Hadise’yi diline doladı

Zaman zaman gülmekten kırıp geçiren O Ses Türkiye’de önceki akşam da kahkaha tufanı yaşandı.

Hadise’nin yıllardır O Ses Türkiye’de jüri olmasına karşın bir türlü şampiyon olamaması bir kez daha alay konusu oldu. Programın sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı, fırsatını bulur bulmaz Hadise’yi yine diline doladı.

Yaptığı espriyle kırdı geçirdi

“Bu sezonun erken basma rekorlarından biri olabilir” diyen Acun, “Bu sence ilklerin yılı olacğaının bir göstergesi mi, acaba bir ilk mi olacak?” dedi.

Hadise de bunun üzerine, “Bu yıl var ya ben kazanırsam inanılmaz olacak” dedi. Bu cümlenin ardından Acun Ilıcalı bombayı patlattı:

“İnanılmaz olacağı kesin”

O sırada stüdyoda bir kahkaha tufanı esti. Hadise ise, “Neden söylüyorum bunu biliyor musun, içimdeki o heyecanı, o mutluluğu hissediyorum” diyerek bitirdi.

In this article