[sam_zone id=1]

Sibel Can ile ilgili şoke eden gerçek: 200 kilo verdi

Türkiye’nin en popüler şarkıcıları arasında yer alan Sibel Can, müzik ve sahne kariyeri boyunca sık sık kiloları ve girdiği diyetlerle gündeme geldi. Fit görüntüsüyle dikkat çekti Ünlü isim,...

96
96

Türkiye’nin en popüler şarkıcıları arasında yer alan Sibel Can, müzik ve sahne kariyeri boyunca sık sık kiloları ve girdiği diyetlerle gündeme geldi.

Fit görüntüsüyle dikkat çekti

Ünlü isim, son olarak yılbaşı gecesinde çıktığı bir konserde oldukça fit ve zayıflamış haliyle dikkatleri üzerine çekti.

46 yaşındaki şarkıcı, her defasında olduğu gibi bir kez daha kendisini yenilemeyi başardı. Sevenlerini tekrar şaşırtan ünlü şarkıcı, yeni imajıyla alkışların odağı oldu.

Sibel Can 2002’den bu yana 200 kilo verdi

Can ile ilgili olarak şaşırtıcı bir gerçek daha ortaya çıktı. Ünlü ismin 2002 yılından bu yana yaptığı diyetlerle toplamda 200 kilo verdiği öğrenildi.

Üç çocuk annesi olan Sibel Can’ı bundan sonra da sık sık yaptığı diyetlerle görmeye devam edileceğe benziyor.

Öte yandan ünlü şarkıcı, Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği O Ses Türkiye’de son iki bölümdür yer almıyor. Can’ın jüri koltuğuna Hülya Avşar’ın oturması, O Ses Türkiye izleyicilerini oldukça şaşırtmıştı. Can’ın neden son bölümlerde jüri üyesi olarak yer almadığı merak edildi. Konuyla ilgili olarak kişisel Twitter hesabı üzerinden bir açıklamada bulunan başarılı şarkıcı, hasta olduğundan dolayı O Ses Türkiye’ye katılamadığını açıkladı.

In this article