Sezen Aksu çok sinirlendi!

Yılmaz Erdoğan’ın oyununu izlemek için gösteriye giden Sezen Aksu sinirlendi. Aksu’nun sinirlenmesinin nededni gazetecileri görmesi olarak değerlendirildi. Yılmaz Erdoğan’ın oyununu izlemek için davetli olduğu etkinlik yerine giden ünlü...

2
2

Yılmaz Erdoğan’ın oyununu izlemek için gösteriye giden Sezen Aksu sinirlendi. Aksu’nun sinirlenmesinin nededni gazetecileri görmesi olarak değerlendirildi.

Yılmaz Erdoğan’ın oyununu izlemek için davetli olduğu etkinlik yerine giden ünlü şarkıcı Aksu, karşısında gazetecileri görünce önce aracından inmedi. Ardından biraz daha bekleyen Aksu, etkinlik yerinden ayrıldı.

Aksu’nun bu hareketi gazetecilere bağlandı

Yeni albüm çıkaran ünlü şarkıcı Aksu’nun son olarak Yılmaz Erdğan’ın oyununa davetli olduğu öğrenildi. Davetli olduğu oyunun gösterimine katılan ünlü isim, bu gösterime basının da davetli olduğunu görünce gerisin geriye tekrar evine döndü. Aksu’nun bu hareketinin nedeni karşısında basın mensuplarını gördüğü için olduğu şeklinde yorumlandı.

Aksu’nun son albümü 6 yıl sonra geldi

Son albümü ‘Biraz Pop Biraz Sezen adlı albüm 6 yıl aradan sonra geldi. Yeni albümle hayranlarının karşısına çıkan Aksu, henüz taze albümünün heyecanı sürerken, dün gece yaşanan bir olayla şaşırttı. Takvim’in haberine göre usta şarkıcı, geçtiğimiz akşam, Yılmaz Erdoğan’ın ‘Münaşaka’ adlı oyununu izlemek için Maslak Uniq İstanbul’a gitti. Ancak aracından inmeden evine tekrar dönen Aksu’nun bu harekette bulunmasının nedeni basın mensuplarıyla karşılaşması olarak nitelendirildi.

Aksu ikna olmadı

Alınan bilgilere göre, etkinlik alanına gelen ve tekrar geri dönmeye karar veren Aksu’yu kimse ikna edemedi. Ünlü sanatçının basının orada olduğu için geri döndüğü şeklinde bir açıklama yaptığı iddia edildi. Olayı öğrenen insanlar Aksu’nun bu hareketi neden yaptığına bir anlam veremediler.

In this article