[sam_zone id=1]

Sezen Aksu’nun oğlundan duygusal paylaşım

Türkiye’nin en başarılı şarkıcılarından biri olan Sezen Aksu, geçtiğiimiz günlerde “Bir Pop Bir Sezen” adlı yeni albümünü piyasaya sürmüştü. Aksu’nun 16 şarkıdan oluşan yeni albümü, müzik camiasında büyük...

40
40

Türkiye’nin en başarılı şarkıcılarından biri olan Sezen Aksu, geçtiğiimiz günlerde “Bir Pop Bir Sezen” adlı yeni albümünü piyasaya sürmüştü.

Aksu’nun 16 şarkıdan oluşan yeni albümü, müzik camiasında büyük bir heyecanla karşılandı. Aksu’nun yakınlarnın yanı sıra Aksu’yla tanışmamış ancak hayranlık duyan ünlüler, kişisel sosyal medya hesaplarından Minik Serçe’ye kutlama ve tebrik mesajları gönderdiler.

Ancak kuşkusuz bu mesajların en içteni ünlü şarkıcının oğlu Mithat Can Özer’e aitti.

‘Bugün hayatımda ilk defa…’

Özer, kişisel Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda annesinin yeni albümü ile ilgili olarak, “Bugün benim mutlu günüm. Neden biliyor musunuz? Elimde annemin albümü var, hiçbir şeyiyle ilgilenemediğim, parmağımın olmadığı, hatta yapılma aşamasında kulak kabartmayı dahi reddettiğim bir albüm. Kötü bir şey söyledim sanmayın, iyi bir şey bu benim için. Çünkü 35 yıldır yanındaydım. Her notayı, her lafı en çiğ haliyle duydum ve tükettim. Albüm çıktığında çoktan bin kere dinlediğinizi bir düşünün… Bugün hayatımda ilk defa sizlerin yıllardır duyduğu olağanüstü hazzı yaşama fırsatım olacak. Her şey yepyeni. Çok mutluyum. Seni seviyorum anne” ifadelerini kullandı.

Özer’in bu gönderisi 5 bini aşkın kişi tarafından beğenildi ve yüzlerce yorum aldı.

Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer

Özer de annesi gibi bir müzisyen. Şu an 35 yaşında olan Özer, geçtiğimiz yılın ekim ayında 10 şarkıdan oluşan ilk albümünü “Av Mevsimi” adı ile piyasaya çıkardı.

Özer, müzisyenliğinin yanı sıra film ve dizilerde de rol almıştı.

In this article