Şeyma Subaşı’nın yeni saç stili dikkat çekti

Acun Ilıcalı’yla devam eden ilişkisiyle magazin dünyasının yakından takip ettiği Şeyma Subaşı yeni saç tarzıyla dikkat çekti. Subaşı, saçlarının bir kısmını sarı ve yeşile boyadı. Yeni renkleriyle örgü...

2
2

Acun Ilıcalı’yla devam eden ilişkisiyle magazin dünyasının yakından takip ettiği Şeyma Subaşı yeni saç tarzıyla dikkat çekti.

Subaşı, saçlarının bir kısmını sarı ve yeşile boyadı. Yeni renkleriyle örgü yaptığı saçlarıyla çektiği selfie’leri Subaşı Instagram hesabından paylaştı.

Büyük beğeni topladı

Şeyma Subaşı kendisi gibi kızının saçlarını da aynı tarzda ördürdü. Subaşı’nın paylaşımları hayranları tarafından büyük beğeniyle karşılandı.

Şeyma Subaşı kimdir?

02 Temmuz 1990 tarihinde Samsun’da dünyaya gelen Şeyma Subaşı, şöhret merdivenlerini 2008 yılında katılmış olduğu Miss Turkey yarışmasıyla tırmanmaya başlamıştır. Henüz 16 yaşında katılmış olduğu yarışma, onun hayatına yön çizmesinde önemli bir rol oynamıştır. Ünlü tasarımcıların moda defilelerinde boy göstermiş ve bunun sonucunda üniversite öğrenimini de kariyerine uygun belirlemiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı öğrencisi olan Subaşı, Var Mısın Yok Musun? yarışmasına katılmış ve 69 bin tl ödül kazanarak ayrılmıştır.

Acun Ilıcalı’nın yanında çalışmaya başladı

Bu tarihten sonra Acun Ilıcalı ile yakınlaşan Subaşı, Yok Böyle Dans isimli yarışmada kostüm tasarımcısı olarak çalışmaya başlamıştır.

Acun Ilıcalı ile aşk yaşayan ve bu ilişkiden de bir çocuğu bulunan Şeyma Şubaşı’nın Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf olay olmuş, Subaşı’nın İspanya Ibiza’da yemek yerken çekilen karede parmağındaki tektaş yüzüğe yorum yağmıştı.

In this article