Bütün servetini bakın neye yatırdı

Rol aldığı diziden Şevket Çoruh kovuldu iddiaları sürerken ünlü isim hakkında başka bir haber daha gündeme geldi. Bakın ünlü oyuncu servetine neye yatırdı. Ünlü oyuncu servetini döktü Tiyatro...

2
2

Rol aldığı diziden Şevket Çoruh kovuldu iddiaları sürerken ünlü isim hakkında başka bir haber daha gündeme geldi. Bakın ünlü oyuncu servetine neye yatırdı.

Ünlü oyuncu servetini döktü

Tiyatro sevgisini hemen her konuda dile getiren ve tiyatro hakkındaki düşüncelerini sürekli paylaşan ünlü oyuncu tiyatro için atağa geçti. Çoruh, toplamda iddialara göre 17 milyon TL’ye harcadı. ‘Baba Sahne’ için 7 klasik otomobilini, 3 evini satıp 7 milyon TL de kredi çekti.

Şevket Çoruh kovuldu mu?

Yıllardır ekranlarda olan ve geniş bir hayran kitlesine sahip  ‘Arka Sokaklar’ adlı dizide Mesut komiseri canlandıran Şevket Çoruh kovuldu iddiaları ortaya atılmıştı. Bu iddialar hakkında henüz resmi bir açıklama gelmezken, ünlü oyuncunun 22 yıllık birikiminin hepsini tiyatro sahnesine yatırdığı iddia edildi. Uzun yıllardır bir tiyatro açma hayali olan ve tiyatro sevgisi herkes tarafından bilinen ünlü oyuncu, hayalini gerçekleştirmek amacıyla tüm birikimini ortaya koydu.

Çoruh, tiyatro için kolları sıvadı

Çok sevdiği 7 klasik otomobilini ve 3 evini satarak 7 milyon TL kredi çektiği iddia edilen ünlü oyuncu, Kadıköy’deki eski bir sinemanın mülkünü satın aldı.

Tiyatro 1 Nisan günü açılıyor

Bir harabeyi andıran sinemayı sıfırdan bir tiyatroya dönüştürmek için kolları sıvayan ünlü oyuncu, mekana Baba Sahne adını verdi. İddialara göre toplamda mekan için 17 milyon TL harcandı.

Baba sahne için kolları sıvayan ve dekorasyon, inşaat çalışmaları planladığı gibi gitmediği iddia edilen ünlü oyuncu, harcamlar planladığından fazla tutunca açılışı 18 ay ileri attı. Hazırlıkları sona ermek üzere olan ve son çalışmaların yapıldığı bilgisine ulaşılan tiyatro 1 Nisan’da açılacak.

In this article