[sam_zone id=1]

Sevda Demirel sancılı günlerini paylaştı

Model Sevda Demirel dolgularını çıkarttırdı o anları sosyal medya hesabından paylaştı. Sevda Demirel fotoğrafını paylaşıp; “Göğsümdeki kitle ve yüzümdeki dolgular çıkarıldı. Sancılı günler başladı…” dedi. Sevda Demirel kimdir?...

119
119

Model Sevda Demirel dolgularını çıkarttırdı o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Sevda Demirel fotoğrafını paylaşıp; “Göğsümdeki kitle ve yüzümdeki dolgular çıkarıldı. Sancılı günler başladı…” dedi.

Sevda Demirel kimdir?

Sevda Demirel, 28 Nisan 1972 tarihinde Almanya’nın Langen şehrinde doğmuş, büyümüştür. Aslen Gaziantep’lidir. Almanya’da lisede okurken basketbol takımında imiş. 16 yaşındayken anne ve babası boşanmışlar. Sevda Demirel İstanbul’a 16 yaşındayken gelmiş.

8132251

Almanya’dan İstanbul’a geldi

Almanya’dan İstanbul’a gelen 1,83 boyundaki Demirel mankenlik yapmaya başlamış. Bodrum’da tanımadığı bir erkek ona tecavüz etmiş. Sonra İstanbul’da Asım Can‘la buluştu. Onu Cem Özer‘e götürdü. Onun şovuna çıkmaya başladı, birlikte oldular. Daha sonra Emrah’la tanıştı. Manken Engin Koç‘la birkaç ay birlikte oldu.

Kuzey Irak da dahil çeşitli yerlerde 8 yıl sahnBirkaç filmde oynadı. 1996 yılında Salih Güney ve Engin Koç ile birlikte “Otostop” filminin başrolünde oynadı.

Mankenlik ve şarkıcılıktan çok silikonlarıyla gündeme geldi. Silikonlarının patlaması ve Canlı yayında Hande Ataizi‘ye attığı tokat gibi sansasyonel olaylarla gündeme gelmiştir. Ünlü ve zengin kişilerle birlikte oldu, fuhuş suçundan tutuklandı. Suç oluşmadan önce tutuklandığı için özür dilenerek serbest bırakıldı.

Melez bebek bekledi ama…

2010 yılında Amerika’daki bir sperm bankasından sperm alıp melez bir bebek beklediğini açıklayan Demirel, “Hamileyim ama bankadan değil” diye açıklama yaptıktan bir müddet sonra da 2,5 aylık çocuğunu düşürdüğünü belirtti.

21 Eylül 1995 tarihinde Kaan Özdemir ile evlendi. Boşandı. Londra’da yabancı bir sporcuyla evlendi 3 yıl evli kaldıktan sonra da boşandı.

8132252

In this article