[sam_zone id=1]

O Ses Türkiye’nin unutulmayan sesleri…

Acun Ilıcalı‘nın hayatımıza entegre ettiği ve kısa zamanda en çok izlenen programlardan biri haline dönüşen O Ses Türkiye yeni şarkıcı adaylarını izleyici ile buluşturmaya devam ediyor. Unutulmaz sesler…...

50
50

Acun Ilıcalı‘nın hayatımıza entegre ettiği ve kısa zamanda en çok izlenen programlardan biri haline dönüşen O Ses Türkiye yeni şarkıcı adaylarını izleyici ile buluşturmaya devam ediyor.

Unutulmaz sesler…

Programın formatı gereği sadece sesi ile jüriyi etkilemeye çalışan yarışmacıların arasından bazen öyle sesler çıkıyor ki unutmak ne mümkün.

Jürinin kıyasıya rekabeti

O mükemmel sesleri, jüri üyelerine takımlarına kazandırmak için kıyasıya rekabet etmeleri ve birbirlerine sataşmaları izleyenelerin hem kulaklarının pasını silerken hem de komik anların yaşanmasına neden oluyor.

İşte yarışmada unutulmayan sesler…

1-O Ses Türkiye – Ayda Mosharraf

Güzelliğinin yanı sıra söylediği şarkılarla kendisine hayran bırakan Ayda, şarkı söylerken deyim yerindeyse kendinden geçiyordu.

2-Duygu Kutlu

O Ses Türkiye jürisinin ayakta alkışladığı ve güçlü bir sese sahip olan Duygu Kutlu’nun da performansı uzun süre akıllardan çıkabilecek gibi değil.

3-Elnur Hüseynov

Azeri yarışmacı Elnur Hüseynov programa ilk çıktığı günden itibaren hem yakışıklılığı hem de sesi ile damgasını vurmayı başardı ve taraflı tarafsız herkesi kendine hayran bıraktı.

4- Hasan Doğru

Programa ilk çıktığı günden itibaren favori seslerden biri haline gelen ve söylediği şarkılarla sahneden 2 kat büyüyen nam-ı değer Pavarotti Hasan da unutulmayan şarkıcılar arasında ismini yazdırmayı başardı.

5- Ersin Yılmaz

Şarkıyı söylediğinde Ahmet Kaya’yı andıran sesi de Ersin Yılmaz’ın O Ses Türkiye’de unutulmayan sesler arasındaki yerini almasını sağladı.

6-Mustafa Bozkurt

O Ses Türkiye’nin yarışmacılarından Mustafa Bozkurt, jüri üyelerinin büyük takdirini toplamış ve tok sesiyle şarkılar hem izleyenleri mest etmiş hem de ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

7-Emre Sertkaya

‘Haydi Gel İçelim’ şarkısı ile elemelere katıldı, 3 jüri üyesini kendine döndürmeyi başardı. Kararını verdikten sonra söylediği ‘Minnet Eylemem’ ile sosyal medyada fırtınalar estirdi. Onlarca kişinin kıyasıya mücadele ettiği bir yarışın galibi oldu.

8-Tuğçe Gendigelen

Tuğçe Gendigelen O Ses Türkiye yarışmasında “Rengarenk” şarkısını seslendirerek herkesin ilgisini çekmeyi başarmış isimlerden birisidir.

9-Çiğdem Yüce Bezci

O Ses Türkiye programına katılan Çiğdem Bezci performansı ve yaşam hikayesi ile herkesi duygulandırdı. Alanya İlçesi’nde 14 Ekim 2009’da nişanlısı Alper Bezci’nin kullandığı otomobilin takla atması sonucu ağır yaralanarak sağ bacağını kaybeden şarkıcı Çiğdem Yüce Bezci, yapımcı Acun Ilıcalı’nın dün akşam yayınlanan ‘O Ses Türkiye Yarışması’na katıldı.

10-Zeo Jaweed

Asıl adı Tolga Cavit Güler‘dir. 1989 Kadıköy doğumlu olan Zeo Jaweed, Rap müziğe 2005 yılında Zeus isimli albümüyle giriş yapmıştır. Zeus ismini kullanarak bir çok organizasyonda yer almıştır. Bir çok önemli isimler çalışmalar yapan ve bir çok kişiye albüm çalışmalarında gerek prodüksiyon gerekse şarkı vererek destek vermiştir. 1 tanesi ortak olmak üzere 6 adet albüm çalışması vardır. Zeo Jaweed, Yetenek Sizsiniz programına katılıp jürinin ve hakın beğenisini kazanarak finale kadar yükselmiştir. Yarışmaya çıkmadan önceki Zeus mahasını yarışmadan sonra Zeo Jaweed olarak değiştirmiştir. Zeo Jaweed mahlasını kullanarak O Ses Türkiye yarışmasına katılarak gösterdiği muhteşem performansla seyircilerin beğenisini kazanmıştır.

In this article