Demet Akalın’dan Sertap Erener’e güzel sözler

Sertap Erener, İstanbul’da 15.45 Kadıköy – Beşiktaş vapurunda arkadaşlarıyla birlikte vapurdaki yolculara müzik ziyafeti çektiği video çok konuşuluyor. Bilindiği gibi ünlü şarkıcı Sertap Erener, geçtiğimiz günlerde Kadıköy-Beşiktaş vapuruna...

3
3

Sertap Erener, İstanbul’da 15.45 Kadıköy – Beşiktaş vapurunda arkadaşlarıyla birlikte vapurdaki yolculara müzik ziyafeti çektiği video çok konuşuluyor.

Bilindiği gibi ünlü şarkıcı Sertap Erener, geçtiğimiz günlerde Kadıköy-Beşiktaş vapuruna binmiş, vapurda yolculuk yapan diğer yolculara eşsiz bir müzik ziyafeti çektirmişti. Ünlü ismin bu hareketi medyada büyük yankı yaratırken, sosyal medya da çok sayıda kişi tarafından paylaşıldı. Erener’i halk arasında olduğu ve halka bu eşsiz zevki yaşattığı için teşekkürler yağmıştı.

Demet Akalın da Sertap Erener’e övgüler yağdırdı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Erener’in bu davranışını övgü dolu sözlerle kutladı. Ünlü şarkıcı Erener’in vapurda çekilen görüntülerini paylaşarak, “O sanatçı , biz şarkıcıyız!” dedi.

Sertap Erener kaç yaşında?

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da vapurda yolculara müzik ziyafeti yaşatmasıyla adından çok sık bahsettiren Sertap Erener, bu davranışı sonrası hemen her kesimden büyük övgü almıştı. Erener’in bir anda sosyal medyada fenomen olmasının ardından, Erener’in kaç yaşında olduğu soruları hemen herkes tarafından soruldu. Ünlü şarkıcı Erener, 4 Aralık 1964 doğumludur ve 53 yaşındadır. Türk şarkıcı, besteci ve söz yazarı olan Erener, Türkiye’nin en değerli sanatçılarından biridir. Geçmişten bugüne, gerek davranışları gerekse de kişiliği ile çoğu kişinin takdirini kazanan Erener, bugüne kadar çok sayıda albüme ve parçaya imza atmıştır. Şarkıcılığa Sezen Aksu yanında vokalistlik ile başlayan ünlü isim, Aksu’dan çok şey öğrenerek, her geçen yıl kendini geliştirmiş ve yenilemiştir.

 

In this article