[sam_zone id=1]

Serenay Sarıkaya’nın saçları 1.5 milyon TL!

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, ayrıldığı firmanın reklam yüzü olmaktan çıkınca şimdilerde şampuan firması ile anlaştı. 2014’te 250 bin TL almıştı Ünlü bir jean firmasının reklam yüzü olan ve...

73
73

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, ayrıldığı firmanın reklam yüzü olmaktan çıkınca şimdilerde şampuan firması ile anlaştı.

2014’te 250 bin TL almıştı

Ünlü bir jean firmasının reklam yüzü olan ve geçtiğimiz günlerde o firmayla yollarını ayıran Serenay Sarıkaya şimdi de bir şampuan firmasının reklam yüzü olacak. Serenay Sarıkaya 2014’te bir şampuan reklamında oynamış, 250 bin TL almıştı.

Değeri 2 kat arttı

Serenay’ın saçlarının değeri 2 yılda 2 kat arttı. Sarıkaya bir şampuan fırmasıyla 1 yıllık reklam anlaşması imzaladı ve bu kez 1.5 milyon TL aldı. Bu sürede ünlü oyuncu saçlarının rengine ve modeline dokunmayacak.

Serenay Sarıkaya’nın kariyeri

Türk oyuncu ve model. 15 yaşındayken katıldığı bir güzellik yarışmasında jüri özel ödülünü aldı.[kaynak belirtilmeli] Aynı yıllarda Plajda adlı bir sinema filminde rol alarak oyunculuğa adım attı.

Dizi oyunculuğuna başladı

İlk oyunculuk deneyimini Şaşkın (2006) filmiyle kazanan Sarıkaya, sonrasında Plajda (2008) filminde rol aldı. İlk kez Sinan Çetin’in Peri Masalı (2008) dizisinde yer alarak dizi oyunculuğuna başladı ve yine aynı yıl Sinan Çetin tarafından hazırlanan Limon Ağacı (2008) dizisinde ilk başrolünü üstlendi. Dizinin sona ermesinin ardından Adanalı (2008-2010) dizisinde rol almaya başladı. 2010 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Gizem Memiç’in ardından ikinci oldu ve Türkiye’yi Miss Universe yarışmasında temsil etmeye hak kazandı. Ardından Lale Devri (2010-2012) ve Medcezir (2013-2015) dizilerinin başrolünde yer alarak popüleritesini arttırdı. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filminde seslendirme yapan Sarıkaya Behzat Ç. Ankara Yanıyor filminde de rol aldi.

Yılın kadını seçildi

Dizi ve sinema filmlerinde oynamasının yanı sıra Sarıkaya, reklam filmlerinde de yer aldı ve bazı önemli markalarında reklam yüzü oldu. 2014 yılında GQ Türkiye tarafından yılın kadını seçildi. Bugüne kadar iki Altın Kelebek Ödülü dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.

In this article