Saçlarını hangi rol için feda edecek?

Reklam yüzü olduğu şampuan markası tarafından düzenlenen basın toplantısında konuşan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya saçları için samimi itiraflarda bulundu. Serenay Sarıkaya samimi itiraflarda bulundu Ekranların en çok beğenilen...

3
3

Reklam yüzü olduğu şampuan markası tarafından düzenlenen basın toplantısında konuşan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya saçları için samimi itiraflarda bulundu.

Serenay Sarıkaya samimi itiraflarda bulundu

Ekranların en çok beğenilen ve sevilen tiplerinden bri olan ünlü oyuncu Sarıkaya, samimi itiraflarda bulundu. Reklam yüzü olduğu bir şampuan firmasının düzenlediği toplantıda konuşan ünlü oyuncu, kendisi hakkında bilinmeyenleri açıkladı.

Geçtiğimiz gün Ortaköy Feriye Palas’ta düzenlenen tanıtım toplantısında boy gösteren ünlü isim, yeni saç stili ile dikkat çekti. Kendisine yöneltilen soruları büyük bir titizlikle cevaplayan ünlü oyuncu pek çok soruya yanıt verdi. Kendisine yöneltilen sorulardan biri olan ‘izleyicilerin sizi Barış Arduç’la bir arada görmek istediğine ne diyorsunuz’ sorusuna ‘Neden olmasın?’ yanıtını verdi.

Vatanım Sensin dizisinin fanatiği olduğunu itiraf etti

Ünlü oyuncu, son dönemde büyük yankı uyandıran Vatanım Sensin adlı dizinin sıkı bir takipçisi olduğunu itiraf etti. Bu dizide oynamak istediğini belirten Sarıkaya, internet dizisiyle ilgili de bilgi verdi. İnternet dizisinin hikayesinin kendisini oldukça etkilediğini belirten ünlü isim, bu projeyle birlikte risk almak istediğini söyledi.

Sarıkaya: Rol için saçlarımdan vazgeçebilirim

Rol için saçlarından vazgeçip vazgeçmeyeceği şeklinde bir soruyu da yanıtlayan ünlü isim, tereddüt etmeden cevabını verdi. Ünlü oyuncu, çok güzel bir rol, iddialı bir proje uğruna güvendiği bir yönetmen için saçlarından vazgeçebileceğini söyledi. Bu tür şeylerin bir oyuncu için sorun olmamasını ifade eden ünlü isim, oyuncuların bu tarz riskler almaları gerektiğini ifade etti.

In this article