[sam_zone id=1]

Gülben Ergen ile ilgili şok iddia!

Seren Serengil ve Gülben Ergen arasında gerginlik sürüyor. Ünlü isimler geçtiğimiz hafta sosyal medyadan birbirlerine sert eleştirilerde bulunmuşlardı. Seren Serengil, Deniz Akkaya ile birlikte sunduğu magazin programında, çarpıcı...

139
139

Seren Serengil ve Gülben Ergen arasında gerginlik sürüyor. Ünlü isimler geçtiğimiz hafta sosyal medyadan birbirlerine sert eleştirilerde bulunmuşlardı.

Seren Serengil, Deniz Akkaya ile birlikte sunduğu magazin programında, çarpıcı açıklamalarda bulunmaya devam ediyor. Ünlü isim Serengil bu sefer de Gülben Ergen hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

Yıllar önce sahne aldığı gazinonun kadrosuna Gülben Ergen’in alınmasının kendisi sayesinde olduğunu açıklayan Serengil: “Gülben Ergen’in, İbrahim Tatlıses ve benim sahne aldığım gazinoda kadroya alınması için ön ayak oldum. Onu modacımla tanıştırdım, yardımcı oldum, ancak sonrasında nikah masasına oturma aşamasına geldiğim kişiyi elimden aldı” dedi.

Seren Serengil : İbrahim Tatlıses araya girdi

Tatlıses ile yaşadıkları bir olayı da anlatan Serengil: “O an yaşadığım yoğun duygular içerisinde gazinonun patronu Sacit Ağabey’den onu kadrodan çıkarması için istekte bulundum, o da başta işe alınmasına karşı çıktığı Gülben Ergen’i çıkarma isteğimi kabul etti. Ancak o sıra da gazinonun assolisti olan İbrahim Tatlıses araya girdi ve Gülben Ergen’in ekmeğiyle oynamamam gerektiğini, onun işine devam etmesi gerektiğini söyledi. O dönem Tatlıses’ten öyle bir istek gelmişti” ifadelerini kullandı.

Seren Serengil kimdir

6 Nisan 1976 tarihinde İstanbul’da doğan ünlü isim, Türk oyuncu, şarkıcı ve sunucudur. Babası ünlü komedyen Öztürk Serengil’dir. Annesi ise İtalyan asıllıdır. Babasının şöhreti sayesinde olanaklı bir çevre içinde büyüyen Serengil, bu avantajı iyi değerlendirmiştir. Çok küçük yaşlarda girdiği sahne hayatında başarıyı yakalayan Serengil daha sonra sahnelerden uzaklaşmıştır. Şimdilerde Deniz Akkaya ile beraber bir magazin programı sunmaktadır.

In this article