Seren Serengil’den şok paylaşım

Seren Serengil Ebru Şallı ile ilgili ilginç bir paylaşımda bulundu. Ünlü isim, Ebru Şallı’ya duyduğu sevgiyi ilginç bir nedene bağladı. Seren Serengil, sosyal medya paylaşımı ile şaşırttı Seren...

3
3

Seren Serengil Ebru Şallı ile ilgili ilginç bir paylaşımda bulundu. Ünlü isim, Ebru Şallı’ya duyduğu sevgiyi ilginç bir nedene bağladı.

Seren Serengil, sosyal medya paylaşımı ile şaşırttı

Seren Serengil, sosyal medya paylaşımı ile Ebru Şallı’ya duyduğu sevgiyi ilginç bir nedene bağlayarak takipçilerini şaşırttı.

Serengil’in o paylaşımı

Bir magazin programında sunuculuk yapan ve bu programla birlikte son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen ünlü isim Seren Serengil, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanıyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerden biri olan ünlüler arasında en dikkat çekici paylaşımları yapan Serengil, özel hayatına dair detayları da paylaşmaktan çekinmiyor. Yaşadığı ilginç anları, özel hayatına dair detayları ve ilginç fotoğrafları takipçileriyle paylaşmaktan geri kalmayan Serengil, bu kez bir üzüntüsünü takipçileriyle paylaştı. Kendisi henüz bir çocukken çekildiği bir kareyi sosyal medya hesabında sevenleriyle paylaşan ünlü isim Serengil, dadısının vefatını duyurdu. Ayrıca Ebru Şallı’ya olan sevgisini annesinin Şallı’ya benzerliğine bağlayan ünlü isim, takipçilerini şaşırttı.

Sosyal medyada çok konuşuluyor

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen, özellikle yaptığı magazin programıyla gündemden düşmeyen ünlü isim Serengil, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken bir isim. Ünlü isim, paylaşımlarıyla beraber sosyal medyada da en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Ünlü ismin hemen her paylaşımı sosyal medyada olay yaratıyor.

İşte o paylaşım:

In this article