Evlilik programı sunacak!

Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Lounghan evlilik programı sunmaya hazırlanıyor. Ünlü ismin sunacağı evlilik programı, şimdiden merak konusu haline geldi. Serdar Ortaç’ın eşi evlilik programı sunacak Serdar Ortaç’ın eşi...

5
5

Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Lounghan evlilik programı sunmaya hazırlanıyor. Ünlü ismin sunacağı evlilik programı, şimdiden merak konusu haline geldi.

Serdar Ortaç’ın eşi evlilik programı sunacak

Serdar Ortaç’ın eşi olarak birçok kişi tarafından tanınan, aynı zamanda sempatik hareketleriyle dikkat çeken Chloe Lounghan, evlendirme programı yapmaya hazırlıyor.

Özel bir televizyon kanalı ile anlaşma sürecinde olduğu belirtilen Lounghan’ın, yapacağı program ile yurt dışından gelen yabancı gelinleri Türk damatlar ile evlendireceği söyleniyor.

Loughnan: Benim gibi şanslı olabilirler

Konuyla ilgili açıklama yapan ünlü isim, memleketinden birinin Türkiye’de evlenmesini çok istediğini söyledi. sözlerine devam eden ünlü isim, evlenecek olan yabancı gelinlerin kendisi gibi şanslı olabileceklerini belirtti. Yapacağı program ile şimdiden çok konuşulan İrlandalı güzele eşi Ortaç da destek veriyor.

Sosyal medyada tartışma konusu oldu

Son günlerde evlilik programlarıyla ilgili çok sayıda haber yapılmıştı. Bu programların halk için zararlı bir nitelikte olduğu ve değişik sorunlar yarattığı dile getirilmişti. Programlarla ilgili RTÜK bazı düzenlemeler yapma kararı almış ve alınan şikayetlerle birlikte konuya daha fazla eğilmeyi gündeme getirmişti. Evlilik programlarının çok sayıda şikayet alması, herkesin bu konudan şikayetçi olması anlacak yeni yeni programların başlatması kafalarda soru işaretlerine neden oldu. sosyal medyadan konu ile ilgili yorum yapan kullanıcıların bir kısmı Loughnan’ın programını merak ettiklerini dile getirirken, bir kısım kullanıcı da bu programların ne zaman son bulacağını sordular.

Serdar Ortaç’ın eşi kaç yaşında?

Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan’ın kaç yaşında olduğu merak ediliyordu. son günlerde yeni yapacağı evlilik programıyla gündeme gelen Loughnan, 1992 doğumludur ve 25 yaşındadır. Litvanya asıllı olan ünlü isim, mankenlik ve oyunculuk da yapmaktadır.

In this article