[sam_zone id=1]

Serdar için göğüslerini büyüttü

Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan iddialara göre estetik operasyon geçirerek göğüslerini büyüttü. Operasyonu gizlemeye çalışan Loughnan, başarılı olamadı. Chloe Loughnan göğüs operasyonunu gizleyemedi Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’ın eşi...

95
95

Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan iddialara göre estetik operasyon geçirerek göğüslerini büyüttü. Operasyonu gizlemeye çalışan Loughnan, başarılı olamadı.

Chloe Loughnan göğüs operasyonunu gizleyemedi

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan’ın estetik operasyon geçirdiği ortaya çıktı. Kendisinden tam 19 yaş büyük olan Ortaç ile olan evliliğinde sıkıntılı günler yaşadığı yazılıp çizilen Loughnan, bu ameliyatı gizleyemedi. 25 yaşında olan ünlü güzel Loughnan’ın operasyonun göğüs silokunuyla ilgili olduğu basına yansıdı.

Bu gizli operasyon için İrem Derici’nin göğüs operasyonu geçirdiği hastaneyi seçen ünlü isim, her ne kadar operasyonu gizlemeye çalışsa da çok başarılı olamadı. Küçük göğüslerini büyütmek için bıçak altına yatan ünlü isim Loughnan’ın operasyonu geçirdiği ve hastanede dinlendiği iddia ediliyor.

 

Ünlü çiftin ilişkileri merak konusuydu

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Chloe Loughnan ile beraberliğini 2014 senesinde resmiyete dökmüş ve mutlu bir yuva kurmuştu. Uzun yıllardan beri evlenemediğinden yakınan Ortaç, bu evlilikle birlikte rahat nefes almıştı. Ancak bir süre sonra çift hakkında medyada olumsuz haberler çıkmış, çiftin ayrılacağı söylentileri yayılmıştı.

Konuyla ilgili ünlü çift teker teker açıklamalar yapmışlardı. Ünlü çift açıklamalarında ilişkilerinde herhangi bir sorunun olmadığını dile getirip, çevredeki insanların ve magazin dünyasının abarttığını belirtmişlerdi. Her şeyin iyi gittiği ve daha da iyi gideceği konusunda açıklama yapan ünlü çift ayrıca kendilerine bazen nazar değdiğini söylemişlerdi. Çift ile ilgili son zamanlarda basına olumsuz bir haber yansımamakla birlikte, çiftin ilişkilerinin iyi gittiği belirtiliyor.

In this article