[sam_zone id=1]

Serdar Ortaç: Sadece bir evim kaldı

Serdar Ortaç borçları hakkında açıklama yaptı. Borçlarının az kaldığını belirten Ortaç, sadece bir evinin kaldığını söyledi. Eşi Chole’nin işleri nedeniyle ABD’de yaşayacaklarını açıklayan Ortaç, bu süre içinde de...

75
75

Serdar Ortaç borçları hakkında açıklama yaptı. Borçlarının az kaldığını belirten Ortaç, sadece bir evinin kaldığını söyledi.

Eşi Chole’nin işleri nedeniyle ABD’de yaşayacaklarını açıklayan Ortaç, bu süre içinde de kendini maddi olarak toparlamaya çalışacağını belirtti.

Ortaç, yaptığı açıklamada eşi ile ilişkisinin iyi gittiğini belirtti. Bir sıkıntının olmadığını belirten Ortaç, boşanmayacaklarını söyledi.

serdar-ortac-bosanma

ABD’ye yerleşme konusunda fikirlerini açıklayan Ortaç, bu durumu tek bir şartla kabul edeceğini ifade etti. Yaptığı açıklamada Ortaç, mesafelerin arada sorun yaratmaması için 6 ay Türkiye’de 6 ay da ABD’de kalmanın mantıklı bir fikir olduğunu belirtti.

Serdar Ortaç ve Kibariye jüri olacak

Miami’deki çekimler sonrası ülkeye geri dönen Ortaç, gazetecilere yaptığı açıklamada: “Galiba bizi boşamak istiyorlar. ABD’de olduğum süre zarfında işlerimi yaparım. Borçlarımı öderim. Borç bitmedi ama az kaldı. Vergilerimi ödediğim zaman artıya çıkacağım. Evleri sattım bir tane evim kaldı” dedi.

Ortaç, ayrıca ünlü şarkıcı Kibariye ile birlikte bir ses yarışmasında jüri üyeliği yapacağını dile getirdi.

serdar-ortac-kumar

Serdar Ortaç kimdir

Serdar Ortaç 16 Şubat 1970 İstanbul doğumlu Türk şarkıcıdır. Söz yazarlığı ve bestecilik de yapan Ortaç, Türk halkının oldukça yakından tanıdığı bir isimdir. Müzik eleştirmenleri tarafından Ortaç’ın bir dönem pop müziğinin standartlarını belirlediği iddia edildi. 2000’li yıllar sonrası ürettiği şarkıların birbirini tekrar eden parçası olması nedeniyle eleştirilen Ortaç, hala zirvediki isimler arasında yer almaktadır.

İlköğrenimini Kocamustafapaşa’da, orta öğretimini Suadiye Lisesi’nde  tamamlayan Ortaç, lise öğrenimini ise Haydarpaşa Endüstri Meslek lisesinde tamamladı. Ortaç’ın babası küçük bir torna dükkanında plastik kalıpçısıydı. Çocukluk sürecinde babasının yanında çalışan Ortaç, haftasonları simit ve su satarak ev bütçesine katkıda bulunuyordu. Babası sayesinde iş hayatını ve ayakta kalmayı öğrendiğini her seferinde dile getiren Ortaç, üniversite eğitimi görmek için Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümünde kaydoldu ancak okulu bitiremeden ayrıldı.

In this article