[sam_zone id=1]

‘Evlendikten sonra bir kadına el sürmem demiştim’

Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği sevilen yapım ‘En İyi Ben Söylerim’ yarışmasında jürilik yapan Serdar Ortaç kadın yarışmacıya sarılınca olanlar oldu. En İyi Ben Söylerim adlı yarışmanın renkli jüri...

63
63

Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği sevilen yapım ‘En İyi Ben Söylerim’ yarışmasında jürilik yapan Serdar Ortaç kadın yarışmacıya sarılınca olanlar oldu.

En İyi Ben Söylerim adlı yarışmanın renkli jüri üyesi Ortaç, önceki akşam yayınlanan programın yeni bölümünde kadın yarışmacılara sarılınca olanlar oldu.

Ortaç, evlendikten sonra kadınlara el sürmem demişti

Ortaç, program esnasında hastalıklardan konuşarak, tedavisi olmayan iki hastalığın kanser ve MS olduğunu belirtti. Bu hastalıkların ciddiyetine vurgu yapan ünlü sanatçı, “25-30 yaşlarımı hatırlıyorum. En iyi araba bende olsun, en iyi ev bende olsun istiyordum. Sonra bisikletten inemiyordum, ayaklarım da yok ya! Demin buradan inerken bacaklarım titredi” dedi.

‘En İyi Ben Söylerim’ adlı programda, 17 Ocak Salı günü Erdi ve Aylin yarışmaya veda ettiler. İlter ve Burcu ikilisi ise büyük ödül için düelloya katılmaya hak kazandılar. Ayla Çelik’in ‘Bağdat’ adlı şarkısına düet yapan yarışmacılardan İlter, jüri üyeleri tarafından seçilerek birinci oldu ve 10 Bin TL’lik ödülü kazandı.

Sosyal medya sallandı

İlter’in birinci olması ve büyük ödülü kazanmasının ardından sosyal medyada İlter hayranları büyük coşku yaşadılar. Yarışmanın çok keyifli geçtiğini ve İlter’in birinci olmasını takdir ettikleri şeklinde yorumlar atan sosyal medya kullanıcıları, ortalığı salladılar.

Ortaç’ın yayınlanan programda kadın yarışmacılara sarılmasına da yorum yapan sosyal medya kullanıcıları, daha önceki açıklamaları hatırlattılar. Ortaç’ın daha önce “hiçbir kadına dokunmam evlendikten sonra” dediğinin altını çizen izleyiciler, espirili bir dille Ortaç’ın fotoğraflarını paylaştılar.

In this article