[sam_zone id=1]

Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan ayrılıyor mu? O iddialara cevap geldi

Türk pop müziğin efsane isimlerinden Serdar Ortaç ile manken Chloe Loughnan‘ın evliliğinin sona ermek üzere olduğu dedikodularına, Loughnan cephesinden yanıt geldi. Güzel manken o iddialara bakın ne dedi....

125
125

Türk pop müziğin efsane isimlerinden Serdar Ortaç ile manken Chloe Loughnan‘ın evliliğinin sona ermek üzere olduğu dedikodularına, Loughnan cephesinden yanıt geldi. Güzel manken o iddialara bakın ne dedi.

Serdar Ortaç’ın çocuk isteğine eşinin karşı çıktığı yazılmıştı

Ünlü şarkıcı Ortaç, bir süredir ilişki yaşadığı Chloe Loughnan ile yıllar önce evlenmişti. Ancak ikilinin son zamanlarda ilişkilerinin kötü gittiği, Serdar Ortaç’ın çocuk istediği, Loughnan’ın ise buna karşı çıkarak kariyerini daha ön planda tuttuğu iddia edilmişti. Hatta Loughnan’ın Türkiye’deki evi terk ederek, ABD’de Miami’de yerleştiği ve burada bir ajansla anlaşma sağladığı da öne sürülmüştü.

Loughnan’ın Türkiye’de bir gelecek göremediğini söylediği iddia edildi

Loughnan’ın Türkiye’de kariyer anlamında bir gelecek göremediği, Ortaç’ın da “ABD’ye gidersem orada ne yaparım, beni kim tanır” dediği yazılıp, çizilmişti.

Tüm bu iddialar üzerine Chloe Loughnan cephesinden cevap geldi. Loughnan, eşiyle arasında hiçbir problemin olmadığını söyleyerek, “Ayrılmıyoruz. Bunu nereden çıkardınız! Gerçi hakkımızda sürekli bu tür haberler çıkıyor. Artık bu haberleri umursamıyoruz.” şeklinde konuştu.

In this article