Boşanma iddialarına öpüşerek cevap verdiler

Serdar Ortaç boşandı mı? sorusu çok soruluyordu. Eşi Chloe Loughnan ile boşanacağı söylentilerine çift, öpüşerek cevap verdiler. Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve eşi hakkında son zamanlarda sık sık...

2
2

Serdar Ortaç boşandı mı? sorusu çok soruluyordu. Eşi Chloe Loughnan ile boşanacağı söylentilerine çift, öpüşerek cevap verdiler.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve eşi hakkında son zamanlarda sık sık boşanacaklar haberi çıkıyordu. Bu durumdan sıkılan çift, öpüşerek, bu iddialara cevap verdiler.

Serdar Ortaç röportaj verdi

Ortaç’ın eşi konuyla ilgili olarak daha önce açıklamalarda bulunmuş ve eşini çok sevdiğini, öyle bir durumun söz konusu olmadığını dile getirmişti. Ardından Serdar Ortaç da konuyla ilgili açıklamalarda bulunmuş ve durumun neden bu hale geldiğini, bu haberleri neye göre yayınladıklarını anlamakta zorluk çektiğini belirtmişti.

Posta gazetesinden Nazenni Tokuşoğlu’na röportaj veren ünlü çift, konuyla ilgili açıklamalarda bulundular. Ortaç, daha önce para ve pul istemediğini bunun yerine aşk istediğini belirtmişti. Eşi ile evlenmeden önce böyle bir röportaj veren Ortaç, bu röportajdan kısa süre sonra eşiyle tanışmıştı. Bu konuyu ” bir şeyi çok istersen oluyor” şeklinde yorumlayan Ortaç’ın aksine, eşi Chloe, bunun kader olduğunu belirtti.

Chloe: Serdar verdiğim en iyi karar

Çorap seçmekte bile 15 dakika zaman harcadığını belirten Chloe, Serdar Ortaç’ın hayatındaki en önemli ve en doğru karar olduğunu belirtti.

Ortaç: Çok şeyden vazgeçmedim

Popçu’nun evlendikten sonra hayran kaybedeceği şeklinde bir kanının olduğunu ama gerçek sevenlerin onu bıırakmayacağına inandığını belirten Ortaç, çok şey kaybetmediğini dile getirdi. Aksine Chloe’nin annesini, babasını, kardeşini bıraktığını, erkek kardeşinin büyümesini göremediğini söyledi. Sık sık İrlanda’ya gittiklerini kaydeden Ortaç, eşinin fedakarlığının farkında olduğunu söyledi.

In this article