Serdar Ortaç’tan itiraf: Babam bana tuvalet temizletirdi

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Fox TV ekranlarında yayınlanan ve jüri üyeliği yaptığı Ben Söylerim adlı yarışma programının son bölümünde çarpıcı itiraflarda bulundu. Ortaç, hayatından önemli anıları dile getirdi....

2
2

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Fox TV ekranlarında yayınlanan ve jüri üyeliği yaptığı Ben Söylerim adlı yarışma programının son bölümünde çarpıcı itiraflarda bulundu.

Ortaç, hayatından önemli anıları dile getirdi. Ünlü şarkıcı, babasının iş yeri sahibi olduğunu ve kendisini de işçi olarak çalıştırdığını, her gece tuvalet temizlettiğini itiraf etti.

‘Beni her gece tuvalet temizlemem için gönderirdi’

Ortaç, “Babam her gece saat 11’de bana tuvalet temizletirdi. Rahmetli babam iş yeri sahibiydi. İşyerinde 300 işçisi çalışıyordu. İşçilerin başına beni koyacağı yerde 301. işçi olarak en sona koyardı. Her gece de temizlemem için beni tuvalata yollardı. Ellerimle tuvalat temizlerdim” şeklinde konuştu.

Kibariye ve Çağla Şikel ile Ben Söylerim’de

Ortaç, son olarak 5. bölümü yayınlanan Ben Söylerim programında jüri üyeliği yapıyor. Sunculuğunu ünlü manken Çağla Şikel’in yaptığı programda bir diğer jüri üyesi olarak Kibariye yer alıyor. Ben Söylerim, her salı saat 21.45’te ekrana geliyor.

In this article