[sam_zone id=1]

Selin Ciğerci: Hepinizden daha erkeğim!

Samsun’da saldırıya uğrayan sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz’ın yakın arkadaşlarından Selin Ciğerci, Durmaz’a saldıran 4 kişinin adli kontrol şartı ile serbest kalmasına tepki gösterdi. Geçtiğimiz günlerde...

102
102

Samsun’da saldırıya uğrayan sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz’ın yakın arkadaşlarından Selin Ciğerci, Durmaz’a saldıran 4 kişinin adli kontrol şartı ile serbest kalmasına tepki gösterdi.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz, Samsun‘un Canik ilçesinde bulunan Hayal Kahvesi‘nde saldırıya uğramıştı. Saldırganlar polis tarafından yakalanarak tutuklanmıştı.

Bugün gelen bir haber, duyarlı insanların tepkilerini çekti. Kerimcan‘a saldıran 4 kişi, adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Selin Ciğerci: Yazıklar olsun!

Bu haber üzerine Kerimcan’ın yakın arkadaşı olarak bilinen Selin Ciğerci sessiz kalmadı. Ciğerci kişisel Instagram hesabından bir paylaşımda bulunarak, “Birkaç kendini bilmez insanın böyle şeyler yapıp serbest kalması… Yazıklar olsun! O kadar tacizci ve pislik insanlara yapılması gerekirken bunu şu çocuğa yaptınız ya yazıklar olsun… Siz çok erkeksiniz ve baba olacaksınız doğru. Allah yukarıda, insanları yargılamak size veya kimseye düşmez. Önce insan olun, ondan sonra yargılayın. Gitmeyin, izlemeyin, gelmeyin… Herkesin bir annesi, babasu, ailesi var. İnsanları üzmekten başka bir işe yaramayan insanlarsınız, eğer size insan deniyorsa ben insan değilim. Bunu yapanlar, ben hepinizden daha erkeğim!” ifadelerine yer verdi.

Selin Ciğerci'nin yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz, saldırıya uğradığı günden b yana kişisel Instagram hesabından paylaşımda bulunmuyor.
Selin Ciğerci’nin yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz, saldırıya uğradığı günden b yana kişisel Instagram hesabından paylaşımda bulunmuyor.
In this article