Selena Gomez ile The Weeknd, Floransa seyahatinde 250 bin Dolar harcadı!

Ünlü şarkıcı Selena Gomez ile bir başka ünlü şarkıcı The Weeknd, geçtiğimiz günlerde yoğun iş tempolarından bulduğu fırsatla İtalya’nın Floransa şehrine tatile gitmişlerdi. İlişkileri oldukça hızlı ilerliyor İlişkilerinde...

2
2

Ünlü şarkıcı Selena Gomez ile bir başka ünlü şarkıcı The Weeknd, geçtiğimiz günlerde yoğun iş tempolarından bulduğu fırsatla İtalya’nın Floransa şehrine tatile gitmişlerdi.

İlişkileri oldukça hızlı ilerliyor

İlişkilerinde oldukça ciddi ve hızlı ilerleyen çift, Floransa seyahatinde Floransa’nın ünlü müzesi Galleria dell’Accademia’yı ziyaret ederken, romantik bir akşam yürüyüşü yaparken ve öğle yemeği yerken görüntülenmişlerdi.

Ünlü çift, romantik bir öğle yemeği yemeyi de ihmal etmedi

Yaklaşık 1 milyon TL harcadılar!

Çiftin yaklaşık bir hafta süren bu seyahatleri oldukça pahalıya patladı. İkilinin bu seyahat için 250 bin Dolar, yani Türk Lirası ile 942 bin TL ödedikleri öğrenildi.

Selena Gomez ile The Weeknd, Floransa seyahatleri sırasında Fransa’nın ünlü müzesi Galleria dell’Accademia’yı da ziyaret ettiler

Justin Bieber’a döneceği iddia edilmişti

Gomez’in daha önce eski sevgilisi Justin Bieber’a döneceği iddia edilmişti. Ancak ünlü ismin The Weeknd ile görüntülenmesi bu iddiaları tamamen boşa çıkardı. Öte yandan gerçek adı Abel Tesfaye olan Kanadalı R&B şarkıcısı The Weeknd’in de eski sevgilisi ünlü manken Bella Hadid tarafından özlendiği öne sürülmüştü. Manken Hadid, geçtiğimiz haftalarda Paris Moda Haftası’na gitmek için bindiği bir uçakta Tesfaye’nin fotoğrafına bakarken görüntülenmişti.

In this article