Kim Milyoner Olmak İster programında Selçuk Yöntem ayrıldı mı?

Kim Milyoner Olmak İster programında Selçuk Yöntem’i göremeyen izleyiciler, “Selçuk Yöntem neden yok” ve “Selçuk Yöntem ayrıldı mı” sorularını soruyor… Türk televizyonlarında beğeniyle izlenilen bilgi yarışma programı Kim...

8
8

Kim Milyoner Olmak İster programında Selçuk Yöntem’i göremeyen izleyiciler, “Selçuk Yöntem neden yok” ve “Selçuk Yöntem ayrıldı mı” sorularını soruyor…

Türk televizyonlarında beğeniyle izlenilen bilgi yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster, ilk olarak “Kim 500 bin İster” adı ile yayınlanmaya başlamıştı.

Kenan Işık beyin kanaması geçirmişti

Programın sunuculuğunu başından beri Kenan Işık yapmaktaydı. Ancak ünlü sunucu, 2014 yılında spor yaptığı sırada “Kendiğimi iyi hissetmiyorum” diyerek yere yığılmış ve başını çarparak beyin kanaması geçirmişti. Bilinci kapalı olarak hastaneye kaldırılan Işık, halen tedavi görüyor ve durumunun stabil olduğu biliniyor.

Kenan Işık’ın ardından Selçuk Yöntem

Program, Işık’ın beyin kanaması geçirmesi sonrasında yeni bir sunucu ile yola devam etme kararı almıştı. Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem’le anlaşan ATV yönetimi, programı uzun bir süre Yöntem ile sürdürdü.

Selçuk Yöntem neden yok, Selçuk Yöntem ayrıldı mı?

Pazartesi günü yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programında Selçuk Yöntem’i göremeyen izleyiciler, “Selçuk Yöntem neden yok” ve “Selçuk Yöntem ayrıldı mı” sorularını sormaya başladılar.

Selçuk Yöntem neden yok? Yöntem’in yerine Murat Yıldırım devam edecek

Yöntem’in yerine Murat Yıldırım devam edecek

Geçtiğimiz haftalarda programda radikal bir değişiklik kararı alındı. Yöntem’in yerine yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım’ın sunucu olarak devam edeceği duyuruldu.

Yıldırım, Pazartesi gününden itibaren ATV ekranlarında Kim Milyoner Olmak İster programını sunan isim olacak…

Ünlü oyuncu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakınlığı ile bilinen bir isim. Geçtiğimiz ay Faslı güzel Imane El Bani ile dünyaevine giren Yıldırım’a El Bani’yi bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan istemişti. Erdoğan, El Bani’nin Fas’taki ailesini telefonla aramıştı.

Konya’da dünyaya geldi, aslen Mardin’li

1979 yılında Konya’da dünyaya gelen Yıldırım, aslen Mardinli… Ünlü oyuncu, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği bölümünü bitirdi.

Yıldırım, kariyeri boyunca pek çok film ve dizide rol aldı. Başarılı oyuncu; Organize İşler, Araf, Güz Sancısı, Kırımlı, Kadar Konuş filmlerinde bulundu.

Yıldırım, öte yandan Ayrılsak da Beraberiz, Hayat Bilgisi, Fırtına, Asi, Aşk ve Ceza, Suskunlar gibi dizilerde de yer aldı.

37 yaşındaki ünlü isim 1999 yılında bu yana aktif olarak oyunculuk yapıyordu.

In this article