Yalın’ın ‘fazla hesap’ isyanı!

Şarkıcı Yalın geçtiğimiz gün arkadaşlarıyla bir restorana gitti ve fazla gelen hesabı görünce küplere bindi. Ünlü şarkıcı garson çağırıp duruma itiraz etti. Yalın fazla gelen hesaba itiraz etti...

3
3

Şarkıcı Yalın geçtiğimiz gün arkadaşlarıyla bir restorana gitti ve fazla gelen hesabı görünce küplere bindi. Ünlü şarkıcı garson çağırıp duruma itiraz etti.

Yalın fazla gelen hesaba itiraz etti

Ünlü isimler genelde arkadaşları ile gittikleri mekanların çıkışında magazin muhabirlerine açıklama yapar ya da yapmazlardı. Bu olaylar etrafında bir magazin haberi hazırlanır ve okuyuculara sunulurdu. Anca bu sefer durum böyle gelişmedi. Arkadaşları ile birlikte bir mekanda yemek yiyen şarkıcı Yalın, gecenin sonunda gelen hesabı görünce küplere bindi.

Yalın garson çağırdı ve hesap sordu

Geçtiğimiz gün iki erkek arkadaşıyla birlikte lüks bir mekanda yemek yiyen Yalın, farklı bir haberle gündeme geldi. Yemeklerini bitiren arkadaşlar yemek sonunda gelen hesabı görünce şok geçirdiler. Beklemedikleri bir hesapla karşılaşan arkadaşlar, masaya garson çağırıp durumu sordular.

Diğer masalarda oturan müşterilerin şaşkınlıkla izlediği gerilim sonunda tatlıya bağlandı. Yalın ve arkadaşları hesabı Alman usulü ödediler.

Yalın’ın gerçek adı ne? Yalın kaç yaşında?

Ünlü şarkıcı Yalın’ın gerçek adı ne olduğu çok merak edilen bir konu haline gelmişti. Yalın’ın gerçek adı Hüseyin’dir. Ünlü ismin soyadı ise Yalın’dır. Ünlü şarkıcı Yalın hakkında cevabı merak edilen sorulardan biri de Yalın kaç yaşında meselesidir. Ünlü isim 30 Mart 1980 doğumludur ve 37 yaşındadır. İstanbul Nişantaşı doğumlu olan ünlü isim Türk pop şarkıcısı ve bestecisidir. Aynı zamanda söz yazarı da olan ünlü isim, 2004 yılında çıkış yaptığı Zalim adlı şarkıyşa geniş kitleler tarafından tanınmış ve sevilmiştir.

In this article