Şarkıcı Hatice yürek hoplattı! İşte o paylaşım

Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge ve Çıt Çıt şarkılarıyla bir döneme damgasını vuran ünlü şarkıcı Hatice, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekiyor. 38 yaşındaki...

2
2

Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge ve Çıt Çıt şarkılarıyla bir döneme damgasını vuran ünlü şarkıcı Hatice, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekiyor.

38 yaşındaki şarkıcının dış görünüşüne oldukça önem verdiği, modayı yakından takip ettiği biliniyor. Ünlü isim, paylaştığı yeni fotoğrafla güzelliğini bir kez daha gözler önüne serdi. Ünlü şarkıcı, süper mini bir elbise ve topuklu ayakkabıdan oluşan kombinasyonuyla adeta yürek hoplattı.

Hatice’nin kişisel sosyal medya hesaplarından paylaştığı o pozu

Geçtiğimiz yıl İşte Benim Stilim programına katılmıştı

Tarzıyla her zaman dikkatleri üzerine çeken bir isim olan Hatice, geçtiğimiz yıl Ivana Sert, Hakan Akkaya gibi moda dünyasından önemli isimlerin jüri üyeliğini yaptığı İşte Benim Stilim adlı yarışma programına katılmıştı.

Güzel isim, 29 Ocak 2016 tarihinde yayınlanan bölümde Elif Ece Uzun ve Sevil Uyar ile eleme potasına kalmıştı. Jürinin bu üç isim arasından elediği kişiler Hatice ve Sevil Uyar oldu.

Hatice, müzik sektörüne 1998 yılında adım atmıştı

Müzik piyasasına 1998 yılında adım atan ünlü şarkıcı, kariyeri süresince 7 ayrı albüm çıkardı. Son albümünü 2012 yılında “Çok Uzadı Bu Ayrılık” adı ile piyasaya sürdü.

Başarılı isim 2000 yılında Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı” ödülüne layık görülmüştü.

1978 tarihinde dünyaya gelen şarkıcı; Fantazi Müzik, Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği türlerinde söylüyor.

In this article