Şahan Gökbakar’dan Zafer Algöz’e cevap!

Şahan Gökbakar Zafer Algöz konusunda açıklama yaptı. Algöz’ün sözlerini duymadığını söyleyen Gökbakar, “kulağımızı tıkar, bildiğimizi yaparız” dedi. Zafer Algöz, Recep İvedik hakkında konuşmuştu Geçtiğimiz günlerde bir programa katılan...

2
2

Şahan Gökbakar Zafer Algöz konusunda açıklama yaptı. Algöz’ün sözlerini duymadığını söyleyen Gökbakar, “kulağımızı tıkar, bildiğimizi yaparız” dedi.

Zafer Algöz, Recep İvedik hakkında konuşmuştu

Geçtiğimiz günlerde bir programa katılan Zafer Algöz’e programın sunucuları sorular sormuş, ünlü oyuncu da bu soruları yanıtlamıştı. Algöz, bir soru üzerine ‘İsterse 17 milyon izlensin Recep İvedik’te oynamam’ demişti. Bunun üzerine gazeteciler Şahan Gökbakar’ı yakaladıkları yerde bu olayı hatırlattılar. Şahan’ın cevabı ise ilginç oldu.

Şahan Gmkbakar, Recep İvedik 5’in galasında konuştu

Recep İvedik 5’in galasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan komedyen Şahan Gökbakar ilginç açıklamalarda bulundu. Bir gazetecinin, Algöz’ün Recep İvedik filmleriyle ilgili görüşünü Şahan’a sorması üzerine, ünlü oyuncu ilginç açıklamalarda bulundu.

“İnsanların kenarından köşesinden sahneye çıkma çabaları”

Ünlü komedyen Gökbakar, konuyla ilgili açıklama yaparak, kimseyi hedef almadan ve kırmadan bir cümle kurmaya çalıştı. Sözlerini çok dikkatli olarak seçmeye dikkat eden ünlü komedyen, şu açıklamada bulundu: “Duymadım. Bizi birinci filmden itibaren, çok seveni çok beğeneni olduğu kadar eleştireni de oldu. Biz kulağımız kapattık, bildiğimizi yaptık. İnsanları güldürmek için elimizden geleni yaptık. Eleştirilere pek kulak asmadık. Biz güldürmek için film çekiyoruz. Doğaldır, çok büyük, ses getiren bir proje. Yayınlandığı hafta hem ekonomiye katkısı çok fazla oluyor, hem herkes bu filmi konuşuyor. O yüzden doğaldır insanların kenarından köşesinden sahneye çıkma çabaları” diye konuştu.

In this article