Şahan Gökbakar’dan Recep İvedik 5 uyarısı: Herkesi baştan uyarmış olayım…

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Recep İvedik 5 bugün vizyona girdi. Film, ilk günden büyük bir ilgi gördü. Recep İvedik serisi sevenleri, sinema salonlarında boş koltuk bırakmadı!...

5
5

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Recep İvedik 5 bugün vizyona girdi. Film, ilk günden büyük bir ilgi gördü. Recep İvedik serisi sevenleri, sinema salonlarında boş koltuk bırakmadı!

Öte yandan Gökbakar, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden filmine gidenlere bir de uyarıda bulundu. Başarılı komedyen, filmini izlemek için sinema salonlarında bulunanlardan herhangi bir görüntü kaydetmemelerini rica etti. Gökbakar, yaptığı açıklamada, “Değerli Instagram kullanıcıları seyircilerimiz, heyecanınızı ve iyi niyetinizi anlıyorum ancak filmden çektiğiniz videoların sosyal medya üzerinden (Facebook, Instagram, Twitter, Periscope) yayını yapmanız uygun değildir. Herkesi baştan uyarmış olayım. Ciddi bir ekip bu işi takip ediyor ve hukuki yollar kullanılıyor. Lütfen bu konuda anlayışlı ve özenli olun” ifadelerini kullandı.

‘Recep İvedik 5 geliyor, dağılın’

Gökbakar’ın yeni filmine ünlü isimlerden de övgü geldi. Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl da ilk günde filme giden isimlerden… Akçıl, filmle ilgili olarak, “Türkiye’nin tartışmasız 1 numaralı komedyeni, bugün galada olamayacağım ama cuma günü ilk seansta 12 kişilik yerimiz ayrılıyor. Yani gişen bu sefer 7 milyon 12 olabilir. İhtiyacın yok ama yine de bol şans dilerim. Recep İvedik 5 geliyor. Dağılın beyler” açıklamasını yapmıştı.

‘Bağıra bağıra güldük’

İlk günden filme giden bir başka isim Yeliz Yeşilmen ise, “Arkadaşlar bu akşam kız grubu ile Recep İvedik izledik ve inanın bugüne kadar yapılanların en iyisi ve en komiği. Aralıksız tüm film boyunca bağıra bağıra güldük. Tebrikler Şahan Gökbakar. Hepimizin morale, gülmeye ihtiyacı olduğu şu günlerde ilaç gibi geldi. Kesin ikinci kez izlemeye gideceğim. Gişe rekoru kırar bence. 10 basar son zamanlardaki tüm filmere” değerlendirmesini yaptı.

In this article