Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, ikinci kez baba oldu

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, yeni filmi Recep İvedik 5’in vizyona girmesi ve milyonlarca izleyiciye ulaşmasının ardından şu sıralar bir başka mutluluğu daha yaşıyor. Gökbakar, artık bir kız babası… Şahan...

3
3

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, yeni filmi Recep İvedik 5’in vizyona girmesi ve milyonlarca izleyiciye ulaşmasının ardından şu sıralar bir başka mutluluğu daha yaşıyor. Gökbakar, artık bir kız babası… Şahan Gökbakar kızı dün dünyaya geldi. Gökbakar, duygularını kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

‘Sadece annen gibi ol, bana yeter’

Ünlü isim, gönderisinde bir fotoğrafla birlikte şu ifadelere yer verdi:

“Canım kızım hoş geldin. Ömrün güzel olsun.Sağlık ve başarı dolu mutlu bir hayat aksın önünde. Vicdanlı ve iyi bir insan ol canım kızım. Yürekli ol, merhametli ol, sevgi dolu ol, iyi huylu ol. Hep gülümse inşallah. Aslında ne söylesem, ne dilesem boş. Sen sadece annen gibi ol yeter bana. Hayatımda tanıdığım en güzel kalp annende çünkü. Hep çok sev anneni kızım. Anneni hiç üzme. Seni bana o verdi. Kıymetlimdir, unutma. Seni çok seviyorum kalbimi pembeye boyayan minik prensesim.”

Şahan Gökbakar’ın Instagram hesabı üzerinden yaptığı o paylaşım

Gökbakar’ın yaptığı bu paylaşım 150 bini aşkın Instagram kullanıcısı tarafından beğenildi. Ünlü isme binlerce tebrik mesajları da gönderildi.

Gökbakar, uzun bir süredir birlikte olduğu Selin Ortaçlı ile iki yıl önce dünyaevine girmişti.

In this article