Sabri ve eşi Yağmur Sarıoğlu’ndan sürpriz karar!

Galatasaray’ın başarılı oyuncusu Sabri Sarıoğlu ve eşi Yağmur Sarıoğlu’ndan sürpriz karar… Ünlü çift, Amerika’dan ev almaya karar verdi. Yakın çevresine Amerika’ya hayran olduğunu sürekli dile getiren Yağmur Sarıoğlu...

2
2

Galatasaray’ın başarılı oyuncusu Sabri Sarıoğlu ve eşi Yağmur Sarıoğlu’ndan sürpriz karar…

Ünlü çift, Amerika’dan ev almaya karar verdi. Yakın çevresine Amerika’ya hayran olduğunu sürekli dile getiren Yağmur Sarıoğlu geçtiğimiz hafta Kaliforniya’ya gitti.

ABD’de ev arayışına gitti

Los Angeles’dan ev arayışına başlayan Sarıoğlu’na oğlu Sarp ve kardeşi Yaprak eşlik ediyor. Sabri Sarıoğlu daha önce de ‘Şişhane’den otel aldı’ haberleriyle gündeme gelmişti.

Eşine Lambo aldı

Sabri Sarıoğlu, eşi Sarıoğlu’na aldığı Lamborghini ile de uzun süre gündemde kalmıştı. Tecrübeli futbolcu, 2.5 milyon TL ödediği spor otomobili daha sonra tepkiler üzerine satıp, 565 bin TL değerinde Porsche Cayenne almıştı.

Yağmur Sarıoğlu kimdir?

Sarıoğlu, Hacettepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalıştı.

Kariyer planlarını pilot olma doğrultusunda çizen Sarıoğlu, hedefine ulaşmak için her türlü zorluğu göze aldı.

Birkaç sene pilotluk eğitimi alan Sarıoğlu hedeflerine ulaştı, özel bir havayolu şirketinde yardımcı pilot olarak göreve başladı.

Sarıoğlu, son günlerde Lamborghini marka spor otomobiliyle gündemde.

In this article