Rüzgar Alkoçlar yakında nişanlanıyor!

Rüzgar Erkoçlar sevgilisi Tuğba Beyazoğlu ile aşklarını yaptırdıkları dövme ile ölümsüzleştirdiler. Erkoçlar, yakında nişanlanacaklarını açıkladı. Ünlü çift yeni dövme yaptırdı Erkoçlar ve Beyazoğlu çifti, aşklarını dövme ile ölümsüzleştirdiler....

2
2

Rüzgar Erkoçlar sevgilisi Tuğba Beyazoğlu ile aşklarını yaptırdıkları dövme ile ölümsüzleştirdiler. Erkoçlar, yakında nişanlanacaklarını açıkladı.

Ünlü çift yeni dövme yaptırdı

Erkoçlar ve Beyazoğlu çifti, aşklarını dövme ile ölümsüzleştirdiler. Yıllar önce geçirdiği cinsiyet değiştirme operasyonları ile yepyeni bir kimliğe kavuşan Erkoçlar Instagramdan yeni bir fotoğraf paylaştı. Ünlü isim, sevgilisiyle yeni yaptırdığı dövmeyi takipçileri paylaşarak oldukça yüksek bir beğeni aldı. Çift bu hareketleriyle aşklarını bir kez daha ortaya koydu.

Erkoçlar yakında nişanlanıyor

Tuğba Beyazoğlu ile aşk yaşayan Rüzgar Erkoçlar, yaptığı açıklamada yakın bir tarihte nişanlanacağını duyurdu. yakın tarihte nişanlanacaklarını açıkladı.

Ünlü çift çocukları olursa ne isim koyacaklarını söylediler

Birbirlerinin isimlerinin baş harflerini parmaklarına dövme yaptıran ünlü çift, ilerde çocukları olduğunda adını Derin koymayı düşündüklerini söylediler.

Yaklaşık 6 aydır aşk yaşayan Tuğba Beyazoğlu ve Rüzgar Erkoçlar’ın yeni dövmesi sosyal medyayı ve magazin dünyasını salladı. Mutlulukları her hallerinden belli olan çiftin fotoğrafına oldukça fazla beğeni geldi.

Tuğba Beyazoğlu’na 14 Şubat’ta evlilik teklif edeceğini söyleyen Erkoçlar’ın mutluluğu gözlerden kaçmadı.

Rüzgar Erkoçlar kaç yaşında?

Onur Rüzgar Erkoçlar’ın kaç yaşında olduğu merak ediliyordu. Ünlü oyuncu Erkoçlar 26 Mart 1986 İstanbul doğumludur ve 31 yaşındadır. Oyunculuk ve fotomodellik yapan ünlü isim oyunculuğa 10 yaşında bir reklam filmiyle başlamıştır. Oynadığı molped reklamıyla ünlenen ünlü isim, bu proje sonrasında aranılan bir isim haline gelmiştir.

Berna Laçin’in başrolü oynadığı Seni Yaşatacağım adlı dizide oynayan ünlü isim daha sonra Kadir İnanır’ın başrolde olduğu Bütün Çocuklarım adlı dizide rol almıştır. Oyuncunun en tanınan projesi ise Emret Komutanım adlı dizidir.

In this article