[sam_zone id=1]

Rüzgar Erkoçlar, sevgilisi ile Beşiktaş’ta el ele

Oyuncu Rüzgar Erkoçlar, cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirip erkek olduktan sonra bir süre medyadan ve kameralardan uzak durmuştu. Erkoçlar, aradan geçen birkaç yılın ardından sık sık görüntülenmiş ancak her...

61
61

Oyuncu Rüzgar Erkoçlar, cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirip erkek olduktan sonra bir süre medyadan ve kameralardan uzak durmuştu.

Erkoçlar, aradan geçen birkaç yılın ardından sık sık görüntülenmiş ancak her defasında sevgilisini gizlemeyi başarmıştı.

Rüzgar Erkoçlar sevgilisini artık gizlemiyor

Ünlü isim artık sevgilisini kimseden gizlemiyor. Erkoçlar, dün sabah sevgilisi Tuğba Beyazoğlu ile birlikte Beşiktaş’taydı. İkilinin yanlarında bir de arkadaşları vardı. Erkoçlar, birlikte yapılan sabah kahvaltısından bir kareyi kişisel Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

#Repost @tugayrubio with @repostapp ・・・ @tugbabeyazoglu @ruzgar_erkoclar #rüzgarerkoçlar Ailece pazar kahvaltımız ???????

Rüzgar Erkoclar (@ruzgar_erkoclar) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (4 Ara 2016, 02:10 PST)

Erkoçlar, sevgilisiyle el ele olduğu bir kare daha yayınladı. Ünlü oyuncu bu kareyi paylaşırken “Ne yaparsan yap, aşk ile yap…” notunu da eklemeyi ihmal etmedi.

Erkoçlar’ın bu gönderisi yaklaşık 20 bin beğeni ve yüzlerce de yorum aldı. Ünlü ismin kişisel Instagram profilinde 300 bini aşkın takipçisi bulunuyor.

In this article