Rüzgar Erkoçlar damat oluyor

Bir süredir evlilik hazırlıkları içinde olan ünlü oyuncu Rüzgar Erkoçlar evlilik teklifi ederek sevgilisine ve sevenlerine büyük mutluluk yaşattı. Tuğba Beyazoğlu ile bir süredir tutkulu bir aşk yaşayan...

5
5

Bir süredir evlilik hazırlıkları içinde olan ünlü oyuncu Rüzgar Erkoçlar evlilik teklifi ederek sevgilisine ve sevenlerine büyük mutluluk yaşattı.

Tuğba Beyazoğlu ile bir süredir tutkulu bir aşk yaşayan ünlü oyuncu Erkoçlar’ın, evlilik hazırlıkları içinde olduğu biliniyordu. Aşkını her şartta ve koşulda dile getirmekten çekinmeyen ünlü oyuncu Erkoçlar, sevgilisine şimdi de evlenme teklifi etti.0

14 Şubat’ta evlenme teklifi etti

14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamak için sevgilisiyle bir mekana giden Erkoçlar, burada sevgilisine sürpriz yaparak evlenme teklifinde bulundu. Gittikleri mekanda sevgilisine sürpriz yaparak evlenme teklifi eden Erkoçlar, genç kadını şaşkına çevirdi.

Ünlü oyuncunun teklifi üzerine gözyaşlarına hakim olamayan ve ‘evet’ yanıtını veren Beyazoğlu, yaşadıklarını Instagram hesabından sevenleriyle paylaştı.

Gittikleri mekanda karikatürist de vardı

Gittikleri mekanda Sevgililer Günü nedeniyle karikatüristin bulunduğunu gören çift, kendilerinin karikatürlerini çizdirmeye karar verdiler. Masalarının ayarlanmasını beklerken karikatürlerini çizdirdiklerini ifade eden Beyazoğlu, tüm bunların Rüzgar tarafından planlandığını belirtti.

Rüzgar Erkoçlar da sosyal medyadan paylaştı

Gittikleri mekanda önceden ayarlayarak karikatürlerini çizdiren ve daha sonra sevgilisine romantik bir şekilde evlenme teklifi eden Rüzgar Erkoçlar da sosyal medyadadan duygusal bir paylaşımda bulundu.

Rüzgar Erkoçlar kaç yaşında?

Onur Rüzgar Erkoçlar kaç yaşında diye merak ediyorsanız eğer 26 Mart 1986 doğumlu olan Erkoçlar, 31 yaşındadır. Çok küçğk yaşlardan beridir televizyon dünyasının içinde ye alan Erkoçlar, çok sayıda başarılı proje içerisinde yer almış ve hem kendisini hem oyunculuğunu kanıtlamıştır.

In this article