Rüzgar Erkoçlar nişanlandı!

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri olan oyuncu Rüzgar Erkoçlar evlendi mi konusu merak ediliyordu. Ünlü oyuncu Erkoçlar nişanlandı. Rüzgar Erkoçlar evlendi mi sorusunun cevabı merak ediliyordu...

4
4

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri olan oyuncu Rüzgar Erkoçlar evlendi mi konusu merak ediliyordu. Ünlü oyuncu Erkoçlar nişanlandı.

Rüzgar Erkoçlar evlendi mi sorusunun cevabı merak ediliyordu

Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla uzun bir süre gündemde olan ünlü oyuncu Rüzgar Erkoçlar, sevgilisi Tuğba Beyazoğlu ile nişanlandı.

Nişan fotoğraflarını kayınço çekti ve paylaştı

Ünlü ismin nişan fotoğtaflarını kayınçosu olan aynı zamanda spor hocalığı yapan Tugay Beyazoğlu Instagram hesabından paylaştı.

Rüzgar Erkoçlar kaç yaşında?

Tam adı Onur Rüzgar Erkoçlar olan ünlü oyuncu kaç yaşında diye merak ediliyordu. 26 Mart 1986 doğumlu olan ünlü isim, 31 yaşındadır. Türk oyuncu ve fotomodel olan ünlü isim, uzun bir süredir gündemdedir. Oyunculuğa 10 yaşında bir reklam filmiyle başlayan Erkoçlar, 15 yaşında oynadığı bir reklam sayesinde kısa sürede medyada ünlü bir isim haline gelmiştir. Ardından pek çok başarılı projede yer alan ünlü oyuncu, ilk olarak Berna Laçin’in başrolü oynadığı Seni Yaşatacağım adlı dizide rol almıştır.

Bu proje sonrasında daha pek çok başarılı proje içerisinde yer alan ünlü isim, Kadir İnanır’ın başrolde olduğu Bütün Çocuklarım adlı dizide de sevilen bir kişi haline gelmiştir. Oyuncunun en çok tanındığı ve sevildiği dizi projesi Emret Komutanım adlı dizidir. Aynı zamanda ünlü isim bu dizi projesinin sinema filminde de yer almış ve kısa süre içinde tüm ülkenin yakından tanıdığı bir isim haline gelmiştir.

In this article