[sam_zone id=1]

Rüzgar Erkoçlar canlı yayında itiraf etti: Defalarca aldatıldım

Ünlü oyuncu ve DJ Rüzgar Erkoçlar, Star TV ekranlarında yayınlanan Duymayan Kalmasın isimli magazin programına katıldı. Erkoçlar, programda özel hayatı ve geçmişte yaşadıklarına dair önemli ve çarpıcı açıklamalarda...

75
75

Ünlü oyuncu ve DJ Rüzgar Erkoçlar, Star TV ekranlarında yayınlanan Duymayan Kalmasın isimli magazin programına katıldı. Erkoçlar, programda özel hayatı ve geçmişte yaşadıklarına dair önemli ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Pek çok defa aldatıldığını itiraf etti

Erkoçlar, 4 aydır bir ilişkisi olduğunu ve sevgilisinin kendisini oldukça kıskandığını söyledi. Ünlü isim, daha önce yaşadığı ilişkilerinde pek çok kez aldatıldığını itiraf etti ve o kişileri Allah’a havale ettiğini belirtti.

Çocuk istediğini söyledi

Rüzgar Erkoçlar, Duymayan Kalmasın programının sunucusu Seren Serengil’in, çocuk isteyip istemediği ile ilgili bir sorusu üzerine, “Olacak tabi ki canım. 1 tane de olsa olsun. Ben kalabalık aileyi seviyorum. Çocukluğum kalabalık ailemle geçti. Şimdi azaldı. 5 yıl sonra çocuk sahibi olmayı düşünüyorum. Bir şeyleri biraz daha yaşamalıyım. Hatta kız arkadaşımla birlikte yaşamalıyız. Ama kız arkadaşım daha erken istiyor. Ne zaman olacağı kısmet.” açıklamasını yaptı.

Programa katılan herkes programın ardından birlikte böyle poz verdi
Programa katılan herkes programın ardından birlikte böyle poz verdi

Şu an 30 yaşında olan Erkoçlar, geçtiğimiz yıllarda cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirerek erkek olmuştu. Eski adı Nil olan Erkoçlar, Emret Komutanım dizisindeki rolüyle hafızalara kazınmıştı.

Duymayan Kalmasın’da şoke eden gelişme

Öte yandan Erkoçlar’ın dün katıldığı magazin programı Duymayan Kalmasın ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Program ilk olarak Mesut Yar, Deniz Akkaya ve Seren Serengil 3’lüsü ile yayına başlamıştı. Mesut Yar, programdan kısa bir süre sonra ayrıldı ve Deniz Akkaya ile Seren Serengil devam etti. Ancak ünlü manken Akkaya da geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin içinden geçtiği zorlu dönem nedeniyle magazin programına devam edemeyeceğini söyleyerek veda etti.

In this article