Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber ameliyat mı oldu?

Ünlü kaleci Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber boyun ağrısı nedeniyle hastaneye gittiği ancak burada doktorların verdiği tavsiyelere uymayıp evde dinlenmek istediği iddia edilmişti. Bu nedenle de Reçber’e fıtık...

2
2

Ünlü kaleci Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber boyun ağrısı nedeniyle hastaneye gittiği ancak burada doktorların verdiği tavsiyelere uymayıp evde dinlenmek istediği iddia edilmişti. Bu nedenle de Reçber’e fıtık teşhisi konduğu ve Maslak’ta bulunan özel bir hastanede ameliyat olduğu öne sürülmüştü.

Işıl Reçber o iddiaları yalanladı

Reçber, ameliyat olduğu iddialarını yalanladı. Ünlü isim, kişisel Instagram hesabı üzerinden konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Mutlu günler… Bugün gazetelerde yazdığı gibi henüz ameliyat olmadım fakat Prof. Dr. Serdar Erdine beni uyutarak boynumun ön tarafından arka boyun omurgama girerek fıtığı tedavi edici iğneler yaptı. İğnelerle yapılan müdahale ve operasyon diyebiliriz. Amaç zaten ameliyattan kurtarabilmek. Tedirgin olmuş beni sevenler merak etmeyin, dinleniyorum. İnşallah etkisi olacak ve yavaş yavaş toparlayacağım” ifadelerini kullandı.

In this article