[sam_zone id=1]

Şok! Rosemund Pike itiraf etti!

Rosemund Pike, +18 sahnelerin provasını çocuk oyuncağıyla yaptığını itiraf etti. Oyuncakla cinsel ilişkiye girdiğini söyleyen Pike, olay oldu. Rosemund Pike, “Kayıp Kız” filminde canlandıracağı cinsel ilişki sahnelerini, çocuk oyuncağı...

182
182

Rosemund Pike, +18 sahnelerin provasını çocuk oyuncağıyla yaptığını itiraf etti. Oyuncakla cinsel ilişkiye girdiğini söyleyen Pike, olay oldu.

Rosemund Pike, “Kayıp Kız” filminde canlandıracağı cinsel ilişki sahnelerini, çocuk oyuncağı “Kaşif Dora” ile prova ettiğini itiraf etti.

Hollywood aktrisi Rosamund Pike filmlerinin provası için ilginç bir yol izlediğini itiraf etti. 37 yaşında olan dünyaca ünlü oyuncu Pike, çocuk oyuncağıyla cinsel ilişki provası yapmış.

Dünyaca tanınan oyuncu Pike, yeni bir filmde yer alacak cinsel ilişki sahnelerini prova etmek için bir çocuk oyuncağı kullanması dünyadas olay oldu.

rosemund-pike-sevisme

The Graham Norton Show adlı televizyon programına katılan Rosamund Pike, Kayıp Kız(Gone Girl) filmdeki karaktere uygun hareketleri prova etmek için ilginç yöntemler kullanmış. Pike: “Daha önce hiç kimsenin boğazını kesmemiştim. Oturduğum bölgedeki bir kasaba giderek maket bıçağıyla bir karkas etini müşterilerin önünde kestim.” açıklamasında bulundu.

Rosamund Pike, komşularının önünde cinsel ilişki provası yapmış

Açıklamalarına devam eden Pike: “Kaşif Dora oyuncağıyla, evimin arka bahçesine geçerek muhtemelen tüm komşularımın önünde cinsel ilişki provası yaptım.” dedi.

Ünlü oyuncu şok etkisi yarattı

Komşularının önünde cinsel ilişki provası yaptığını açıklayan ünlü aktris Pike, filmde kocası tarafından ihmal edilen ve ilgilenilmeyen bir karakteri canlandırıyor. Hor görülen bir kadın olan Amy Dunne adlı bir kadına hayat veren Pike, rolüne kendini oldukça kaptırdığını da itiraf etti.

 

In this article