[sam_zone id=1]

Paris Moda Haftası’nda Rose Bertram rüzgarı

Paris’te Rose Bertram rüzgarı esti… Fenerbahçeli futbolcu Gregory van der Wiel’in güzel sevgilisi, Paris Moda Haftası’nda podyuma çıktı. Güzelliği ve sempatikliğiyle dikkat çekti Genç manken, podyumda Fransız bir...

65
65

Paris’te Rose Bertram rüzgarı esti… Fenerbahçeli futbolcu Gregory van der Wiel’in güzel sevgilisi, Paris Moda Haftası’nda podyuma çıktı.

Güzelliği ve sempatikliğiyle dikkat çekti

Genç manken, podyumda Fransız bir iç giyim firmasının ürünlerini tanıttı.

İzleyenlerden yoğun ilgi gören Bertram, güzelliği ve sempatik tavırlarıyla da podyuma damga vurdu.

Rose Bertram kimdir?

Fenerbahçe’nin yeni yengesi, Gregory van der Wiel‘in sevgilisi Bertram, güzelliği ile herkesin ilgi odağı durumunda. Fenerbahçeli taraftarla kurduğu samimi diyalog sayesinde sosyal medyada da oldukça konuşulan isimlerden biri olan Bertram’ın adı herkesin dilinde. Peki Rose Bertram kimdir? Rose Bertram nereli ve Bertram kaç yaşında?

Güzelliği ile dikkat çeken Bertram, Türkiye’de Fenerbahçe‘nin yengesi olarak bilinse de daha çok podyumda elde ettiği başarılarla biliniyor. Annesi Afrikalı, babası Belçikalı olan güzel manken, 1994 doğumlu.

Sarı-Lacivertli takımla transfer görüşmelerinde bulunmak üzere Türkiye’ye gelen sevgilisi Gregory van der Wiel’e eşlik eden genç model, o günden itibaren taraflı tarafsız herkesin ilgisini çekti.

Her paylaşımı olay haline gelen Bertram, Twitter’da ve Instagram’da takipçi sayısını oldukça arttırdı.

In this article