Rio Ferdinand gönlünü TV yıldızına kaptırdı

Manchester United’ın efsane futbolcusu Rio Ferdinand, şimdilerde yeni bir heyecan yaşıyor. Gönlünü televizyon yıldızı Kate Wright’a kaptıran Ferdinand, ilişkisini gizli tutmaya çalışsa da bunda çokta başarılı olduğu söylenemez....

3
3

Manchester United’ın efsane futbolcusu Rio Ferdinand, şimdilerde yeni bir heyecan yaşıyor. Gönlünü televizyon yıldızı Kate Wright’a kaptıran Ferdinand, ilişkisini gizli tutmaya çalışsa da bunda çokta başarılı olduğu söylenemez.

Ortaya çıkan aşk

38 yaşındaki eski Manchester United kaptanı, ilişkiyi spot ışığından uzak tutmak için çabaladı ancak başaramadıç. Realite TV yıldızı Kate Wright ile birlikte olduğu ortaya çıktı.

Eşini kanserden kaybetti

38 yaşındaki Rio Ferdinand, Mayıs 2015’te göğüs kanseri ile savaşan eşi Rebecca’yı kaybetti. Bu kaybın acısını daha dindiremiş de olsa Kate ile birlikte güzel bir ilişki yaşayabilceklerini düşünüyorlarmış.

Ancak ilişkilerini ağırdan alıyorlar. Çünkü Rio Fernidand’ın 3 çocuğu var ve önceliği onlar.

Rio Ferdinand kimdir?

İngiliz eski futbolcu. Son olarak Queens Park Rangers’da forma giymiştir. Profesyonel futbol kariyerine 1995 yılında West Ham United’da başlayan ve savunmanın ortasında görev yapan Ferdinand, 2000 yılında transfer olduğu Leeds United’da 2002’ye kadar forma giydi. 2002’de transfer olduğu Manchester United formasını 2014 yılına kadar giymiştir. 2014 Yılında Queens Park Rangers’e transfer olmuştur ve sonra futbolu bıraktı.

Önemli organizasyonlarda yer aldı

İngiltere Millî Futbol Takımı’nda da oynayan Ferdinand, ülkesinin 1998, 2002 ve 2006 FIFA Dünya Kupası kadrolarında yer aldı.

Rio, Antalyaspor’un defans oyuncusu Anton Ferdinand’ın ağabeyi, eski forvet oyuncusu Les Ferdinand’ın da kuzenidir.

In this article