[sam_zone id=1]

Rihanna’nın sokak tarzı 5 bin dolar!

Ünlü yıldız Rihanna sokak tarzı çok tartışılıyordu. ABD’den gelen haberlere göre ünlü yıldızın en son sokak tarzı 5 bin dolarlık değerinde. ABD’nin en ünlü şarkıcılarından biri olan Rihanna,...

78
78

Ünlü yıldız Rihanna sokak tarzı çok tartışılıyordu. ABD’den gelen haberlere göre ünlü yıldızın en son sokak tarzı 5 bin dolarlık değerinde.

ABD’nin en ünlü şarkıcılarından biri olan Rihanna, sadece konserlerinde değil günlük hayatında da giyimi konusunda farklı tarzını yansıtmaktan eksik durmuyor.

Giydiği kıyafetlerle moda sektörünü şekillendiren ünlü yıldız, yaptığı seçimlerde çok titiz davrandığını daha önce belirtmişti.giyimi konusunda son derece titiz davranıyor
28 yaşındaki şarkıcı, önceki gün New York’ta evinden çıkıp rol aldığı Ocean’s Eight filminin setine giderken basın mensupları tarafından görüntülendi.

Rihanna sokak tarzı 5 bin dolar

Saçına takltığı aparatla dikkat çeken ünlü şarkıcı ve oyuncu Rihanna’nın sokakta giydiği kıyafetlerin 5 bin dolar değerinde, yani 19 bin TL olduğu belirlendi.

Saçına taktığı aparat 1000 dolar

Dünyanın en çok kazanan genç yıldızlarından biri olduğu bilinen ünlü ismin başına taktığı saç aparatı ise üzerindeki kıyafetlerden en pahalı olanı. Saça rasta görünümü veren bu aparat yaklaşık olarak 1000 dolar.

Çoraplar ve ayakkabı 1450 dolar değerinde

Ayağındaki ünlü bir markanın ünlü bir tasarımı olan genç şarkıcının bu ayakkabılara ödedeği ücretin ise 990 dolar olduğu biliniyor. Çizgili çoraplarının da ünlü bir markanın imzasını taşıdığı biliniyor ve bu çorapların değeri de 460 dolar.

Çantası 1900 dolardan fazla

Rihanna’nın elinde taşıdığı, tasarımı ünlü bir markaya ait olan çantanın fiyatı ise 1900 doların üzerinde. Giydiği siyah tuniğin de ünlü bir markaya ait olduğu düşünüldüğünde ünlü ABD’li şarkıcının sokak tarzının toplamda 5 bin doların üzerinde olduğu söyleniyor.

In this article