Recep İvedik 5 filmine yoğun ilgi Şahan Gökbakar’ı mutlu etti

..Ve merakla beklenen Recep İvedik serisinin 5. filmi Recep İvedik 5 bugün vizyona girdi. Filme sinemaseverler büyük ilgi gösterdi. Sinema salonlarında boş koltuk bulamayanlar isyan etti. Konuyla ilgili...

2
2

..Ve merakla beklenen Recep İvedik serisinin 5. filmi Recep İvedik 5 bugün vizyona girdi. Filme sinemaseverler büyük ilgi gösterdi. Sinema salonlarında boş koltuk bulamayanlar isyan etti.

Konuyla ilgili olarak Recep İvedik’e hayat veren Şahan Gökbakar da bir açıklama yaptı.

‘Ricamız sabırlı olmanız’

Gökbakar, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, teşekkür ederek, “Değerli seyircilerimiz, yüzlerce “Yer bulamıyoruz” mesajlarınıza gerçekten bir şey yapamıyoruz. Çünkü zaten kapasite son raddesinde. Ricamız bir sonraki güne biletinizi almanız ve sabırlı olmanız. Bize göstermiş olduğunuz bu olağanüstü ilgi için çok teşekkürler. Ayrıca ilk gün izleyebilen binlerce seyircimizden gelen övgü dolu tebrik mesajlarına çok teşekkür ederiz. Resmen efsane geri döndü” ifadelerini kullandı.

Hasılat rekoru kırabilir!

16 Şubat 2017 tarihinde vizyone girecek olan Recep İvedik 5 filminin hasılat rekoru kırması bekleniyor. Daha önce 4 filmi yayınlanan seride rekor 72 milyon TL’yi aşan hasılatıyla Recep İvedik 4’ün olmuştu.

Yönetmen kardeş Gökbakar

Filmin yönetmeni Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar… Görüntü yönetmenliğini Fransız görüntü yönetmeni Gerard Simon’un yaptığı Recep İvedik 5’te Şahan Gökbakar’ın yanı sıra Çağlar Salman, Orkan Varan ve Deniz Ceylan gibi isimler rol alıyor. Film; İstanbul, Antalya ve Üsküp’te çekildi.

Sadece fragmanı 30 milyon izlenmeyi aştı!

Recep İvedik’in yeni filminin fragmanı Youtube’da izlenme rekorları kırdı. Fragman, 30 milyon izlenmeyi aşarak önemli bir başarı elde etti.

In this article