Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 5 sevinci

Şahan Gökbakar, Türkiye’nin en çok izlenilen sinema filmi serisi olan Recep İvedik serisinin 5. filminin fragmanını geçtiğimiz haftalarda yayınlanmıştı. Gökbakar, Recep İvedik 5 ile bir sevinci daha yaşadı....

2
2

Şahan Gökbakar, Türkiye’nin en çok izlenilen sinema filmi serisi olan Recep İvedik serisinin 5. filminin fragmanını geçtiğimiz haftalarda yayınlanmıştı. Gökbakar, Recep İvedik 5 ile bir sevinci daha yaşadı. Öte yandan Recep İvedik 5 filminin ne zaman vizyona gireceği merak ediliyor. “Recep İvedik 5 ne zaman çıkacak?” sorusunun yanıtı haberimizde.

25 milyon izlenmeyi aştı

Fragman, yayınlandığı günden bugüne büyük ilgi çekti. Şahan Gökbakar’ın kişisel Youtube hesabı üzerinden yayınlanan video, 25 milyon izlenme oranını aştı.

‘Kusura bakmayın ekrana sığmadı’

Gökbakar, sevincini Instagram hesabında takipçileriyle paylaştı. Ünlü komedyen, paylaştığı gönderiye, “Kusura bakmayın. İzlenme sayımız ekrana sığmadı da” notunu düştü.

Recep İvedik 5, önceki serilerde olduğu gibi yine çok güldürecek

Recep İvedik 5 ne zaman çıkacak?

16 Şubat 2017 tarihinde vizyone girecek olan Recep İvedik 5 filminin hasılat rekoru kırması bekleniyor. Daha önce 4 filmi yayınlanan seride rekor 72 milyon TL’yi aşan hasılatıyla Recep İvedik 4’ün olmuştu.

Filmin yönetmeni Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar… Görüntü yönetmenliğini Fransız görüntü yönetmeni Gerard Simon’un yaptığı Recep İvedik 5’te Şahan Gökbakar’ın yanı sıra Çağlar Salman, Orkan Varan ve Deniz Ceylan gibi isimler rol alıyor. Film; İstanbul, Antalya ve Üsküp’te çekildi.

👑RECEP İVEDİK5 FRAGMAN👑 Kusura bakmayın izlenme sayımız ekrana sığmadı da 😂😂😂

Şahan Gökbakar (@sahangokbakar) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

In this article