Recep İvedik 5 filminden bir rekor daha

Ünlü komedyen Şahan Göbakar’ın merakla beklenen yeni filmi Recep İvedik 5, 16 Şubat günü vizyona girmişti. Vizyona girdiği ilk günden beri büyük bir ilgi çeken film için sinema...

2
2

Ünlü komedyen Şahan Göbakar’ın merakla beklenen yeni filmi Recep İvedik 5, 16 Şubat günü vizyona girmişti. Vizyona girdiği ilk günden beri büyük bir ilgi çeken film için sinema salonlarında boş koltuk bulmak oldukça güçtü.

Gökbakar’ın yeni filmi, ilk 3 gününde izlenme oranı ile büyük bir başarı elde ederek rekora imza attı ve “En İyi Çıkış” ünvanının sahibi oldu.

İlk haftada yaklaşık 3 milyon kişi izledi!

Filmin vizyona girmesinin üzerinden bir hafta geçti. Recep İvedik 5, bu ilk hafta ile de bir rekorun daha sahibi oldu. Film, 2 milyon 882 bin 383 ile Türkiye’de ilk haftada en yüksek seyirci sayısına ulaşan film oldu.

Şahan Gökbakar sevincini gizleyemedi

Yeni filminin elde ettiği bu başarının ardından mutluluğunu gizleyemeyen Gökbakar, kişisel Instagram hesabı üzerinden yeni filminin izleyici sayısını paylaşarak, “Recep İvedik 5 ilk hafta rekoru! Bu hafta sonu da Recep İvedik Hafta Sonu oldun. Sinemalar dolsun, taşsın inşallah. Nazar etme nolur, çalış senin de olur” notunu düştü.

In this article