Poyraz Karayel final mi yapıyor?

Yayın hayatına 7 Ocak 2015 tarihinde başlayan ve geniş kitleler tarafından sevilen Poyraz Karayel final mi yapacak sorusu merak ediliyor. Dizinin senaristi Ethem Özışık Instagram hesabından paylaşımda bulundu....

3
3

Yayın hayatına 7 Ocak 2015 tarihinde başlayan ve geniş kitleler tarafından sevilen Poyraz Karayel final mi yapacak sorusu merak ediliyor.

Dizinin senaristi Ethem Özışık Instagram hesabından paylaşımda bulundu. Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, hayata dair her konunun işlendiği dizi olan “Poyraz Karayel” için final kararı alındı.

Dizinin senaristi Ethem Özışık’ın Twitter hesabından yaptığı “Bitiyoruz albayım…” paylaşımı da bunu doğrular nitelikte bir yazıydı.

Poyraz Karayel 3 sezondur var

Poyraz Karayel’in başrollerinde bilindiği gibi İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar var. Yapımcılığını Hayri Aslan’ın yönetmenliğini ise Osman Taşçı’nın üstlendiği, seneryosunu da Ethem Özışık’ın paylaştığı dizi Poyraz Karayel ekranlara veda ediyor.

Dizinin senaristi Ethem Özışık, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla dizinin finalini duyurdu.

Poyraz Karayel ne zaman final yapacak?

Final yapacağı duyurulan Poyraz Karayel, 01 Mart 2017 tarihinde ekranlara 82. bölümle veda edecek.

Özışık, Twitter hesabından “Bitiyoruz albayım…” mesajını paylaşırken, instagram hesabından da “Son Hikaye Toplantısı Hatırası…” notuyla bir paylaşımda bulundu.

Poyraz Karayel haberleri sosyal medyayı salladı

Ünlü dizi Poyraz Karayel’in ekranlara veda edeceğine yönelik söylentiler, hayranlarını üzdü. Dizi ile ilgili açıklamalarda bulunan ünlü dizinin sevenleri çok üzgün. Dizinin bitmemesini isteyen hayranlar, şimdiden dizinin sayfasını yorum yağmuruna tuttular bile. Dizinin biteceği ve final yapacağı ile ilgili alınan karar ile ilgili hayranlar yorum yapmaya ve paylaşımlarda bulunmaya devam ediyorlar.

In this article