[sam_zone id=1]

Pınar Altuğ 8 yıl aradan sonra podyumda boy gösterdi

Pınar Altuğ mankenlik günlerine geri döndü. Altuğ Kansersiz Yaşam Derneği yararına düzenlenen defilede derin göğüs dekoltesiyle boy gösterdi. Ünlü oyuncu, eski manken Pınar Altuğ, Kansersiz Yaşam Derneği yararına...

85
85

Pınar Altuğ mankenlik günlerine geri döndü. Altuğ Kansersiz Yaşam Derneği yararına düzenlenen defilede derin göğüs dekoltesiyle boy gösterdi.

Ünlü oyuncu, eski manken Pınar Altuğ, Kansersiz Yaşam Derneği yararına düzenlenen defilede boy gösterdi. Dernek yararına düzenlenen defilede ünlü isimler de yer aldı.

Pınar Altuğ Kansersiz Yaşam Derneği için podyuma çıktı

Ünlü bir otelde gerçekleşen defilede Altuğ, Demet Kutluay ve Işıl Reçber gibi ünlü isimler de yer aldılar.

Kansersiz Yaşam Derneği  adına bir defile gerçekleştirildi. Defilede ünlü isimler yer aldılar. Bu ünlü isimler arasında ünlü oyuncu Altuğ da yer aldı.

pinar-altug-mankenlik

Altuğ çok heyecanlandı

Giydiği derin göğüs dekolteli kıyafet ile salondaki bakışları üzerine toplayan Altuğ, uzun bir süreden sonra podumda boy gösterdi. 8 yıl gibi bir süre sonra ilk kez podyumda boy gösteren Altuğ’un heyecandan bacakları titredi. Defileyle ilgili konuşan Altuğ, “Kansersiz Yaşam Derneği’nin çalışmalarında küçük de olsa bir katkımız bulunsun dedik. Ama podyumdayken heyecandan bacaklarım titredi” dedi.

Pınar Altuğ kimdir

2 Eylül 1974 doğumlu olan Türk oyuncudur. Liseyi Saint Benoit Fransız lisesinde okuyan ünlü oyuncu 1994 yılında Miss Turkey yarışmasına katıldı. Yarışma sonrası çok tanınan bir kişilik haline dönüştü. Çocuklar Duymasın adlı dizi sayesinde tüm Türkiye tarafından sevilen bir karakter haline gelen Altuğ, yaptığı başarılı işlerle adından sıkça bahsettiriyor.

Miss Turkey’den sonra bir süre sunuculuk yapan Altuğ, çok büyük organizasyonların da sunuculuklarını başarılı bir şekilde yaptı.

In this article