[sam_zone id=1]

Pınar Altuğ’un dekolteli elbisesi tartışma yarattı

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, dün gece sosyetenin bilinen siması Azade Balkaner’in düğününe gitti. Pınar Altuğ dekolte elbise ile Instagram’da tartışma yarattı. ‘Kendimi çok güzel ve çok rahat hissettim’ Düğün...

148
148

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, dün gece sosyetenin bilinen siması Azade Balkaner’in düğününe gitti. Pınar Altuğ dekolte elbise ile Instagram’da tartışma yarattı.

‘Kendimi çok güzel ve çok rahat hissettim’

Düğün için siyah renk göğüs dekolteli bir elbise seçen Altuğ, düğünün ardından boydan çekilen bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Fotoğrafı paylaşırken elbisenin tasarımcısına da teşekkür eden Pınar Altuğ dekolte elbisesi ile ilgili olarak, “Her zamanki gibi kendimi çok güzel hissettim. Hem de çok rahattım” sözlerini kullandı.

Bir takipçisi ile diyaloga girdi

Altuğ’un elbisesine bir takipçisinden eleştiri geldi. Dekoltenin aşağıda durduğunu ve elbisenin rahatsız göründüğünü söyleyen takipçisi ile diyaloga giren ünlü isim, “Beğenmeyebilirsiniz. Ona bir şey diyemem ama bütün gece dans ettim ve hiç kıpırdamadı. Gerçekten çok rahattım” yorumunu yaptı.

Altuğ’un bu gönderisi 6 binin üzerinde Instagram kullanıcısı tarafından beğenildi. Gönderiyi yüzlerce yorum da geldi. Altuğ’un Instagram hesabında yüz bini aşkın takipçisi bulunuyor.

Elbisem @perihanaki Perimmm her zaman ki gibi hem kendimi cok guzel hissettim hem de cok rahattim 😘😘😘😘😘 #azadealicanwedding

Pinar Altug Atacan (@pinaraltug_atacan) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

In this article